Jump to content

Wydech basowy

TomiKoko
 Share

Recommended Posts

Witam leśników,

Chciałbym w swoim forku 2.5XT zrobić basowy tłumik taki aby było słychać boxterka.

Oczywiście bez przesady, nie tak, żeby matki z dziećmi uciekały przede mną jak będę wpadał na osiedle

tylko coś miłego dla ucha, coś czym można delektować się stojąc na światłach i coś co będzie

sprawiało banana na twarzy przy dociskaniu pedału gazu :)

Coś w tym guście (może ciut ciszej):

Macie jakieś sprawdzone propozycje?

Pozdrawiam

zrobić basowy tłumik taki aby było słychać boxterka

Boxsterek ma sześć cylindrów, więc nie ma szans :mrgreen: .

O coś takiego chodzi?

A jak sześć cylindrów to już nie można?? :)

btw. Znalazłem firmę w swojej okolicy, powiedzieli 2-2.5 tysia w zależności od tego czy będzie trzeba wymieniać katalizatory.

Jak myślicie, dobra cena?

Edited by TomiKoko

btw. Znalazłem firmę w swojej okolicy, powiedzieli 2-2.5 tysia w zależności od tego czy będzie trzeba wymieniać katalizatory. Jak myślicie, dobra cena?

Ale za co za "cat-back" ?

Kto to firmuje ? Jakie puszki ?

Więcej szczegółów prosimy.

PzDr

• 2 months later...

u mnie wydech robil krakowski innotec-kosztowalo to pare zlotych, wyszlo calkiem zacnie,slychac silnik,ale jestem w stanie przejechac 1000km bez bolu glowy.

Edited by lastozzi

Witam.

Ojciec ma zamiar wymienić na przyszły sezon cały wydech w Forku 2,5 XT. Chciałby kupić DP, CP i BB. Wiadomo, że będzie się to wiązało z remapem.

Na tą chwilę chciałby kupić końcową puchę, tak żeby wyraźnie słyszeć boxera :yahoo: Jakiej firmy backbox byście polecili i jaki model, tak żeby nie było później problemu z dokupieniem i dopasowaniem reszty wydechu oraz z montażem? Oczywiście myślimy tu o używkach w fajnym stanie. ;)

Pozdrawiam

• 5 years later...

Mam końcowy wydech  Cobra, wszystkie katy i bulgocze tak jak powinien. :yahoo:

W dniu 28.03.2019 o 08:42, sqniasty84 napisał:

Witam, a gdzie w Lublinie znajdę jakiegoś fachowca który zajmie się zrobieniem przeróbki układu wydechowego żeby wydobył typowy bulgot?:-)

Najlepiej kupić dedykowany zestaw i samemu to zrobić,jeśli chodzi o Lublin nie kojarzę firmy co by na zamówienie robiła cały komplet.Ja mam u siebie w Foresterze właśnie MGMotosport

od turbiny do backboxa i zacnie to gada,na jałowym delikatnie bulgocze ,na trasie nie męczy ,a jak się dobrze nagrzeje tłumik to i marchewą strzeli xD Kusii mnie jednak wstawić końcową puche typu "Rynna" co by na wolnych obrotach bardziej był słyszalny,albo na jakiś zlot,spot :)

Edited by Adaśko

• 3 weeks later...

Witam,

Jestem posiadaczem Subaru Forester 2.0 Xt 2003. Do niedawna mialem orygialny tłumik i dźwięk był bardzo przyejmny, ale pojazd ulelg kolizji w wyniku czego uszkodziło cały końcowy odcinek. Na szybko założyłem najtańszy z allegro, przez co auto brzwi fatalnie.

Może ktoś polecić coś godnego uwagi co bedzie bulgotać ?w miare w rozsądniej cenie ..

• 6 months later...