Skocz do zawartości

Wydech basowy


TomiKoko

Rekomendowane odpowiedzi

Witam leśników,

Chciałbym w swoim forku 2.5XT zrobić basowy tłumik taki aby było słychać boxterka.

Oczywiście bez przesady, nie tak, żeby matki z dziećmi uciekały przede mną jak będę wpadał na osiedle

tylko coś miłego dla ucha, coś czym można delektować się stojąc na światłach i coś co będzie

sprawiało banana na twarzy przy dociskaniu pedału gazu :)

 

Coś w tym guście (może ciut ciszej):

 

 

Macie jakieś sprawdzone propozycje?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobić basowy tłumik taki aby było słychać boxterka

 

Boxsterek ma sześć cylindrów, więc nie ma szans :mrgreen: .

 

O coś takiego chodzi?

 

 

A jak sześć cylindrów to już nie można?? :)

 

btw. Znalazłem firmę w swojej okolicy, powiedzieli 2-2.5 tysia w zależności od tego czy będzie trzeba wymieniać katalizatory.

Jak myślicie, dobra cena?

Edytowane przez TomiKoko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

btw. Znalazłem firmę w swojej okolicy, powiedzieli 2-2.5 tysia w zależności od tego czy będzie trzeba wymieniać katalizatory. Jak myślicie, dobra cena?

 

Ale za co za "cat-back" ?

Kto to firmuje ? Jakie puszki ?

Więcej szczegółów prosimy.

 

PzDr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Witam.

 

Ojciec ma zamiar wymienić na przyszły sezon cały wydech w Forku 2,5 XT. Chciałby kupić DP, CP i BB. Wiadomo, że będzie się to wiązało z remapem.

Na tą chwilę chciałby kupić końcową puchę, tak żeby wyraźnie słyszeć boxera :yahoo: Jakiej firmy backbox byście polecili i jaki model, tak żeby nie było później problemu z dokupieniem i dopasowaniem reszty wydechu oraz z montażem? Oczywiście myślimy tu o używkach w fajnym stanie. ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 lat później...

Mam końcowy wydech  Cobra, wszystkie katy i bulgocze tak jak powinien. :yahoo:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 28.03.2019 o 08:42, sqniasty84 napisał:

Witam, a gdzie w Lublinie znajdę jakiegoś fachowca który zajmie się zrobieniem przeróbki układu wydechowego żeby wydobył typowy bulgot?:-)

Najlepiej kupić dedykowany zestaw i samemu to zrobić,jeśli chodzi o Lublin nie kojarzę firmy co by na zamówienie robiła cały komplet.Ja mam u siebie w Foresterze właśnie MGMotosport

od turbiny do backboxa i zacnie to gada,na jałowym delikatnie bulgocze ,na trasie nie męczy ,a jak się dobrze nagrzeje tłumik to i marchewą strzeli xD Kusii mnie jednak wstawić końcową puche typu "Rynna" co by na wolnych obrotach bardziej był słyszalny,albo na jakiś zlot,spot :)

 

 

Edytowane przez Adaśko
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Witam,

Jestem posiadaczem Subaru Forester 2.0 Xt 2003. Do niedawna mialem orygialny tłumik i dźwięk był bardzo przyejmny, ale pojazd ulelg kolizji w wyniku czego uszkodziło cały końcowy odcinek. Na szybko założyłem najtańszy z allegro, przez co auto brzwi fatalnie.

Może ktoś polecić coś godnego uwagi co bedzie bulgotać ?w miare w rozsądniej cenie ..

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...