Skocz do zawartości

służbowy dupowóz jaki? 911, m3, s5, rs4, c63, inny ?


beben

Rekomendowane odpowiedzi

12 minut temu, beben napisał:

Rs5 średnio jarał 16-16,5/100 . Ten będzie palił ok 13


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aaaa to ok , myślisz że 13 ? jeśli tak to byłby rewelacyjny wynik , ale to wszystko zależy od sposobu jazdy , mi średnia z 7tys. km pokazuje 17.6 i uważam bardzo ok , przy czym na trasie z rodzinką i max 180km/h wyszło 12,6 .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

51 minut temu, Wełniacz napisał:

Gratuluję fur Panowie, a Ty turdziGT kiedy opiszesz wrażenia po jeździe RS4 ? :rolleyes: 

Na razie docieram i tasiam sie do 4 tys. Wiec czekam aż sie dotrze i bedzie pogoda lepsza bo na razie u mnie jest taka zima ze prawie cały czas jezdze po śniegu a w dodatku na wysokim profilu opon zimowych.W kazdym razie nie napisze zapewne nic innego niz to co większośc pisze w w recenzjacha ze auto prowadzi sie jak nie audi i to największy komplement jaki mozna sprawić.

 

 

 

Beben be na jak oceniasz środek w sęsie deskę .Dla nie z zewnątrz auto jest przepiękne.To typowa Włoszka i Maserati bez dwóch zdań i nie wie czy mi sie bardzie podoba przod czy tył bo zboru stron jest piękne .......ale jak patrzę na środek to mam wrażenie ze tu tro zabrakło im pomysłu na deskę i tak jak by sie Chlysler za bardzo wmieszał i wszlo co Wyszlo.QV ma na przykład ładniejsza i pasującą do charakteru auta.

Jak ty towidzisz ze środka bo ja tylko oceniam ze zdjeć.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu ‎2018‎-‎02‎-‎17 o 19:52, turdziGT napisał:

To typowa Włoszka i Maserati bez dwóch zdań i nie wie czy mi sie bardzie podoba przod czy tył bo z obu stron jest piękne

 

mi najbardziej podoba się linia boku :)

 

co do wnętrza. No cóż , mogę być nie obiektywny ale dla mnie jest świetne. Specjalnie napalałem się na model z 2017 bo od tego roku jest delikatnie zmienione wnętrze. Przede wszystkim fotele są ze zintegrowanymi zagłówkami. poza tym to co było czyli analogowe zegary, bardzo ładne, z klimatem, dobrze leżąca w dłoniach kierownica. Podoba mi się karbon na tunelu, drzwiach itd. (nawet jeśli jest to plastik to bardzo dobrze zrobiony bo nie czuć podróby ;) ) podsufitka w alkantarze, trójząb na każdym kroku, rewelacyjnie wyglądają białe przeszycia na czarnej skórze. Podsumowując, dla mnie bomba.

 

Masz rację co do Quadrofoglia. Tamto wnętrze to miazga, sport aż kipi, u mnie jest bardziej stonowane ale imho nie nudne. Ale to i tak wszystko nic nie warte w porównaniu do wnętrza Ferrari 812 Superfast :evil2::thumbup: Co tam się dzieje !?!?!?!?! Orgia dla oczu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, beben napisał:

Ale to i tak wszystko nic nie warte w porównaniu do wnętrza Ferrari 812 Superfast :evil2::thumbup: Co tam się dzieje !?!?!?!?! Orgia dla oczu

trzeba było brać, a nie narzekać teraz. Przecież były, trudne nie było, klepnąć tylko dodatkowo przelew i po sprawie:biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś kupił, to mógłbyś w podpisie "Auto" mieć "Superfast". Bezcenne... 

 

A w rubryce stan konta minus 1,2 mln albo lepiej

 

Edit: sprawdziłem , koszt umieszczenia słowa Superfast na forum kosztuje bagatela 1,8mln . Ehhh szkoda ze nie wziąłem, taaaakaaa okazja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pewnie się narażę swoją opinią, ale wnętrza w nowych ferrari są dla mnie kiczowate. W 812 SF wyloty powietrza wyglądają jakby ktoś do nich na siłę chciał wcisnąć kubek termiczny :-)

 

Abstrahując od tego. Mam świadomość, że cały świat poszedł w automaty zamiast manuali, ale taka skrzynia jak w Ferrari to był zawsze dla mnie majstersztyk i znak rozpoznawczy => ferrari-550-maranello-575-m-xp1220939scb

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Każdy ma prawo do swojej opinii. Ja jak zasiadłem za kółkiem 812 czy innego modelu byłem mocno podjarany. Jak dla mnie strzał w 10, nie wiedziałem tam kiczu ale to tylko mój punkt widzenia . Wszystko skupione na kierownicy tak żebyś jak najmniej ją wypuszczał z rąk. Fajnie się to prezentuje.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

Umowmy sie wszystkie supersamochody wyglądają kiczowato ale tak wlasnie maja wygladac.

 

No właśnie, mają być takimi wieśniackimi resorakami jakimi bawiliśmy się w dzieciństwie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, turdziGT napisał:

I to jest wlasnie to czego Nie da ci zadne C63 AMG czy M3.Ta wszechstronność  auta której konkurencji RWD po prostu brak.

C43 jest z napędem na 4 koła i robi robotę ;)

Kurde jednak kolor jest ważny...ten szary całkowicie nie wygląda :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...