Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

dzisiaj po raz pierwszy na zywo widzialem jaga xj, nowego... mial nowe tablice '10', wiec zarejestrowany w tym tygodniu :wink:

z daleka, od tylu, myslalem ze to c6, a ze tez mi sie podobaja, wlepilem wzrok , coby sie napatrzyc :razz: w miare zblizania sie, cos mi nie pasowalo.... :shock:

powiem tylko, ze robi wrazenie :cool:

na starosc trzeba bedzie pomyslec o czyms komfortowym :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to auto się na zdjęciach nie podoba. Przede wszystkim tył jest kiepski, nie pasuje do reszty.

Ale z drugiej strony, wyróżnia się. A w dobie aut, które wyglądają tak samo, niezależnie od modelu (patrz nowe A8, które jest IDENTYCZNE jak A4, z tym że większe), to warte docenienia :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ranking najchętniej wybieranych przez Polaków SUVów w 2009:

 

http://moto.onet.pl/142689,galeria.html

 

Forester nie załapał się do pierwszej 10-tki :neutral:

Dziwi mnie za to, że załapał się np X6 :shock:

No ale statystyki nie kłamią :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Aż 80 proc. użytkowników BMW1 jest przekonanych, że ma przedni napęd

 

Zaskakujące wyniki przyniosła ankieta, którą wypełnili właściciele BMW1. Zdecydowana większość uważa, że ich auto ma napędzane przednie koła.

 

 

:mrgreen::lol::mrgreen::lol::mrgreen:

Naprawdę fajna ekipa tymi beemkami jeździ...chyba się do nich zapiszę :lol::lol::lol:

 

http://www.autoinfo.pl/wiadomosci/az-80 ... edni-naped

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a kiedy chodzą plotki, że niebawem te 80% może mieć rację!

To nie plotki. To oficjalna decyzja dot. serii 1 i wyniki tej ankiety mają być jej uzasadnieniem.

No nareszcie! Kolejny producent, który w imię wyników łamie swój budowany przez wiele lat iamge... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tja... pytanie "jakie masz audio w samochodzie?" nabiera nowego znaczenia ;)

właśnie, ciekawe czy wtedy głośniki będą montowane w tylnych błotnikach czy pod zderzakiem... :twisted::mrgreen:

 

[ Dodano: Pią Kwi 02, 2010 10:59 am ]

A propos Radicala - chodzi o tego SR3?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia właśnie pokazało nowego Magentisa/Optimę.Nie wiem czy to ja się jakiś dziwny robię ale nawet podoba mi się to auto :lol:

I jak go sobie porównuję z Legacem to myślę że ten ich stylista Peter Schreyer(chyba dobrze napisałem nazwisko :roll: ) to powinien u NAS :mrgreen: pracować....

Zobaczcie sami...

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=2981

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia właśnie pokazało nowego Magentisa/Optimę.Nie wiem czy to ja się jakiś dziwny robię ale nawet podoba mi się to auto :lol: ...

 

Wszystko z tobą ok ;) Ten samochód jest po prostu ładny. Może nie odkrywczy, ale ładny. Nawet wnętrze wygląda całkiem fajnie. Na tle klasy jest co najmniej dobrze. Ludzie doszukują się linii Lexusa, przodu Hondy... Moim zdaniem całkiem udane połączenie. Ciekaw jestem, jak będzie wyglądał przeciętny egzemplarz - bez okna dachowego i z normalnymi felgami.

 

Gorzej z silnikami, bo jak na razie zapowiadają na Europę tylko diesla 1.7 i benzyny 2.0 i 2.4 (obie wolnossące). Moce nieznane. W Stanach mają podobno dostać 2.0 GDI turbo 278KM, ale jak na razie nie widziałem nigdzie wzmianki o napędzie AWD, więc równie dobrze mogłoby być 200KM...

 

Najważniejsze jest chyba pytanie: ile Kia będzie sobie życzyła za Magentisa? Obawiam się, że wraz z europejskim designem przyjdą europejskie ceny :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kia właśnie pokazało nowego Magentisa/Optimę.Nie wiem czy to ja się jakiś dziwny robię ale nawet podoba mi się to auto :lol:

I jak go sobie porównuję z Legacem to myślę że ten ich stylista Peter Schreyer(chyba dobrze napisałem nazwisko :roll: ) to powinien u NAS :mrgreen: pracować....

Zobaczcie sami...

http://www.autogaleria.pl/news/index.php?id=2981

Szkoda, że podobnie nowy Legac nie wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...