Skocz do zawartości

O motoryzacji ale niekoniecznie o Subaru


WRC fan

Rekomendowane odpowiedzi

O motoryzacji, ale niekoniecznie o Subaru - dzisiaj pierwszy raz widziałem nowego GT-Ra (no dobra, kiedyś mi jakiś "mignął" - ale to się nie liczy). Biały, najpierw jechał, potem stał :mrgreen: I o ile na zdjęciach wydawało mi się, że temu autu brakuje agresji, to... no właśnie, wydawało mi się :mrgreen::twisted:

 

W Wawie są conajmniej 2 GT-Ry nowe. Jeden czarny bardzo często stoi koło hotelu Polonia. A tego drugiego białego można często spotkac koło Arkadii.

 

Coraz wiecej aut japońskich wzywają http://www.tvn24.pl/-1,1644979,0,1,kole ... omosc.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem - nowa Zonda. Czas rozbić skarbonkę :twisted:

http://www.evo.co.uk/news/evonews/24875 ... olore.html

 

Zonda to chyba najbrzydsze sportowe auto jakie znam. Z przodu wygląda jak szerszeń, ale z tyłu te 4 wydechy na środku i to wnętrze są :???:

Nie zmienia to faktu, że auto jest mega. Tylko nigdzie nim nie pojeździsz. Nie wiem czy pamiętasz odcinek TopGeara gdzie wybrali się we trzech do Francji, a Hammond wybrał Zondę F... Od 1:27 :arrow:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tymczasem - nowa Zonda. Czas rozbić skarbonkę :twisted:

http://www.evo.co.uk/news/evonews/24875 ... olore.html

 

Zonda to chyba najbrzydsze sportowe auto jakie znam. Z przodu wygląda jak szerszeń, ale z tyłu te 4 wydechy na środku i to wnętrze są :???:

Nie zmienia to faktu, że auto jest mega. Tylko nigdzie nim nie pojeździsz. Nie wiem czy pamiętasz odcinek TopGeara gdzie wybrali się we trzech do Francji, a Hammond wybrał Zondę F... Od 1:27 :arrow:

 

Mnie się podoba. Jest mega agresywna, a to o to przecież chodzi.

 

Odcinek TG pamiętam :mrgreen: Ciekawa mogłaby być jazda Zondą po warszawskich wiosennych dziurach :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odcinek TG pamiętam :mrgreen: Ciekawa mogłaby być jazda Zondą po warszawskich wiosennych dziurach :twisted:

 

Zwłaszcza na Emilli Plater, Modlińskiej albo tam przy węźle Marsa.

 

Emilii Plater, a w tle jadące STI. Zdjęcie wzięte z Onetu z wczoraj:

c64e08f69e37f9a95fff949c71e47c43,18,1.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowe Cayenne:

http://www.gtspirit.com/2010/02/25/offi ... e-cayenne/

 

Brzydkie jak zawsze. Najgorszy jest ten koszmarny tył... :roll:

 

Oj zdziwisz się jaka będzie sprzedaż. :wink: Wszyscy zawsze tak mówią, a i tak ten model ratuje Porsche. Co nie zmienia faktu, że jest brzydkie, ale i tak ładniejsze niż poprzedni model.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj zdziwisz się jaka będzie sprzedaż. :wink: Wszyscy zawsze tak mówią, a i tak ten model ratuje Porsche.

Tu się zgodzę. :wink:

Co nie zmienia faktu, że jest brzydkie, ale i tak ładniejsze niż poprzedni model.

Poprzednik po faceliftingu miał gorszy przód ale tył lepszy. Ten nowy tył przypomina mi jakoś ssangyonga. Nie zmienia to faktu że stare i nowe brzydactwo!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cayenne - dla mnie ten woz jest mocno obciachowy. Kojarzy mi sie ze zlota bizuteria i bialymi kozaczkami, tyle ze troche drozszymi :twisted:

 

Nowsza wersja wyglada juz troche lepiej od poprzedniej, ale calosc psuje mocno koreanski tyl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Cayenne - dla mnie ten woz jest mocno obciachowy. Kojarzy mi sie ze zlota bizuteria i bialymi kozaczkami, tyle ze troche drozszymi :twisted:

 

Nowsza wersja wyglada juz troche lepiej od poprzedniej, ale calosc psuje mocno koreanski tyl.

 

Tak BTW - dwa tygodnie temu w Międzygórzu kolo musiał odkopywać swojego caynena :twisted: ze śnieżku bo nie mógł wyjechać... biedaczek. Fele miał większe od mojego Forka. Nie mogłem się oprzeć pokusie i skomentowałem to ... :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi sie ze zlota bizuteria i bialymi kozaczkami, tyle ze troche drozszymi :twisted:

 

O to to. I do tego szaliczek buruburu (czy jakoś tak się ta firma nazywa :mrgreen:), torebka LV i okularki przeciwsłoneczne Gucci. Z tego przynajmniej to drugie często podrabiane :twisted:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kojarzy mi sie ze zlota bizuteria i bialymi kozaczkami, tyle ze troche drozszymi :twisted:

 

O to to. I do tego szaliczek buruburu (czy jakoś tak się ta firma nazywa :mrgreen:), torebka LV i okularki przeciwsłoneczne Gucci. Z tego przynajmniej to drugie często podrabiane :twisted:.

 

Że niby chodzi Wam o te Panie, które tak często ścinają zakręty (lub na nich nie wyrabiają) korzystając z chodnika i siejąc popłoch wśród przechodniów? ;) Przynajmniej tak jest na ciasnych uliczkach w centrum Krakowa, gdzie napęd 4x4, 4.8 metra długości i ponad 2200 kilogramów masy są tak bardzo przydatne :lol:

 

Co do nowej wersji, to wbrew pozorom ma kilka zalet:

1) w końcu nie wygląda jak 911stka na sterydach. Teraz jest to raczej większy brat - może nie jest to najpiękniejsze auto na ziemi, ale jak na swoją klasę wygląda co najmniej dobrze. Jedyne "ale" można chyba mieć tylko do tyłu auta, który to wygląda jak któryś z odrzuconych projektów Renault Koleos,

2) panowie z Porsche odchudzili ten samochód o 180kg. To zawsze dobrze wróży,

3) przez najbliższe 2-3 lata (dopóki ceny używek nie spadną poniżej pewnej granicy - obstawiam okolice 100tys. zł), po wyglądzie auta spokojnie będę mógł rozpoznać, czy mam uciekać z chodnika, czy też nie muszę się obawiać o swoje życie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...