Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza 31.08.2013


filipozz

Rekomendowane odpowiedzi

Śnieg,ale świeży!!! Byłem 2 razy w zimie na Kielcach. Jazda po oblodzonym, wyślizganym torze nie miała nic wspólnego z przyjemnością. ... chyba,ze ktoś miał kolce ;)

 

dokładnie - jazda po wyslizganym i oblodzonym Torze w Kielcach, jest bardziej męczarnia a nie przyjemnością... w razie takiego obrotu sprawy, przewiduję wprowadzenie "Planu B" - czyli poprawiny od samego rana :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

  • 1 miesiąc temu...

Ja niestety odpadam :( Szkoda,bo zapowiada się fajna zabawa i ostra rywalizacja. Powód - docieram silnik i chcę to zrobić dobrze ;)

Nie szukaj wymówek dla mięczaków. :P;)

Żeby w 3 tygodnie nie dotrzeć silnika?! :huh: Jeździsz już od tygodnia,masz jeszcze prawie 2 tygodnie i już wymiękasz?! :P

Nie płacz tylko docieraj. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione 400 km. Jutro pierwsza wymiana oleju. Edwin odradził mi,a właściwie zabronił wyjazdu na tor, dopóki no zrobię 3000 km. Mało prawdopodobne,żebym nabił taki przebieg w.... 2 miesiące. :) Dzisiaj kupiłem fotel i kierownicę i trenuję na RBR. Następnym razem :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zrobione 400 km. Jutro pierwsza wymiana oleju. Edwin odradził mi,a właściwie zabronił wyjazdu na tor, dopóki no zrobię 3000 km. Mało prawdopodobne,żebym nabił taki przebieg w.... 2 miesiące.

 

mogę pomóc :P kupować bilet na pks ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...