Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza 31.08.2013


filipozz

Rekomendowane odpowiedzi

Alex miał najsłabsze auto i najbrzydsze.
Romek. Dzięki, że to napisałeś, bo ta menda - Carlos, będzie się się ze mnie polewał aż do momentu, kiedy dostanie baty w swoim EVO (???) Srewo :) P.S. Nie musiałeś dopisywać, że najbrzydsze :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Po pierwszym razie na Torze Kielce, stwierdzam, że jeszcze nie jeden raz tam zawitam. Świetna impreza podczas której, można się czegoś nauczyć, podpatrzeć "starych wyjadaczy":)(w pozytywnym znaczeniu tych słów) i wyjeździć się do woli. Jazda po małej pętli toru była świetna, praktycznie raz za razem przejazd...i za każdym razem uśmiechnięta micha:) Już nie mogę się doczekać zlotu w grudniu w zimowych warunkach. Dzięki ekipo SJS-u !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiekie gratki za podium - miło było popatrzeć na naprawdę ostrą rywalizację w CAŁEJ czołówce

 

Szacun dla SJS za organizacje impry na której jak widać świetnie bawili się i doświadczeni i ci kompletnie zieloni

 

pozdrowienia dla wszystkich uczestników :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uważam, że impreza wyszła rewelacyjnie - pół dnia szkolenie i pół próba czasowa. Organizacja "by SJS" pierwsza klasa. Pozdrowienia dla spotkanych, dzięki za znakomitą atmosferę na balkonie podczas wieczornych pogaduch i ......Marasowi za prawy w Babci :yahoo::superhero::respect: . Surowość/"hardcorowość"/bezkompromisowość przejazdu (wiecie co mam a myśl) ... ech, tego trzeba doświadczyć. Wielkie dzięki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Romek. Dzięki, że to napisałeś, bo ta menda - Carlos, będzie się się ze mnie polewał aż do momentu, kiedy dostanie baty w swoim EVO (???) Srewo

 

heh... Alexik a'ka "czerwona latarnia Plejad 2013" :D ....szydera musi!!!!!!! być :)

 

musisz mniej chłodzić auto, a więcej dawać do pieca :)

 

ale jedno muszę przyznać, nie spodziewałem się.... że będziesz z początku, tracił tak mało :D / nawet Romka miałem opitolić, ze mi niesprawne auto daje :)

 

Rozmawialiśmy w drodze powrotnej i doszlismy do wniosku... że nie do końca jesteś taki cienki jak myślałem :D

Edytowane przez carlos-wrx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to słówko ode mnie :) .Impreza była kapitalna :thumbup: , tak jak Saval pisał wcześniej, było wszystko jak należy.Najpierw szkolonko,tak zwana rozgrzewka,żeby była lużna łapka.Myśle,ze potrzebna wszystkim.A potem małe rajdowanko.Po pierwszym przejeżdzie oczywiście -20s, a jakże, ponoć pojechałem nie po trasie :krecka_dostal: . Minki naszych matadorów a w szczególnosci Carlosa I Alexa bezcenne :drool::OO: .Ten uśmiech na gębach, mistrzostwo.Ale potem już było po drodze i zgodnie z planem.Dzika,dzika bomba i pozamiatane :puchar: .Co sie chłopaki będa męczyć :biglol: .Carlos nie wygrał bo Cybel miał z krótkie pasy szelkowe i brakło pół metra do zapięcia :facepalm: , a Alex szukał w bagazniku i w srodku auta instrukcji do procedury startu. :biglol: :biglol: Cybel jak zawsze na swoim poziomie :thumbup: Saval i Andremil tez trzymali równe tępo :ok: Naturalnie,że szkoda,ze nie było Bębna, Prema,Golobka i innych mocnych bo było by jeszcze ciekawiej.Dziekiuję za miłe spotkanie w wyśmienitym gronie kumpli,którzy tworzą nie powtarzalną atmosferkę szyderki,śmiechu i innych wrażen.Wiec mam nadzieję do następnej imprezy.Mam jakiś tam onboardzik to niebawem wrzucę.Pozdrowionka dla Wszystkich obecnych i nie obecnych.Andremilowi i Savalowi dzięki za miły wieczorek przy piwku. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrowienia i podziękowania! Miło było oderwać się od codzienności i spędzić czas w tak miłym i profesjonalnym towarzystwie. Cieszę się, że Was poznałem (mówię o forumowych zwierzakach ;) i SJS) i mogę co jakiś czas przyłączać się do takich imprez ... Imprezą. Gratki dla podiumowiczów!

Do miłego!

 

P.S. W razie wypalenia kolejnej imprezy to ja chętnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...