Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza 31.08.2013


filipozz

Rekomendowane odpowiedzi

SJS uworzył na FB nowe wydarzenie, jakim jest Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza w dniu 31 sierpnia 2013r.

 

" Zapraszamy wszystkich posiadaczy samochodów Subaru Impreza na jedyny w swoim rodzaju taki zlot, który odbędzie się na Torze Kielce w Miedzianej Górze. W programie min. zakręt poślizgowy - ćwiczenie utrzymania toru jazdy w zakręcie z jednoczesnym utrzymaniem nadsterowności, jazdy po "małym torze", próba szybkościowa z dużym naciskiem na dohamowania, element "pętli leśnej" - zestaw manewrów przygotowujących do prób szybkościowych. Dodatkowo przeprowadzimy próby sportowe z użyciem fotokomórek. Czas jakim dysponujemy pozwoli nam zrealizować łącznie cztery przejazdy na dwóch różnych trasach. Na zakończenie dla wszystkich przewidzieliśmy niespodziankę oraz zdjęcie grupowe na prostej startowej a dla najlepszej trójki puchary.

Koszt: 290 zł.

Zapisy: biuro@sjs.pl

Szczegóły: Ireneusz Dancewicz tel. 602 747 131 "

 

Może być ciekawy spot :) Ktoś się wybiera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Fajna inicjatywa, tylko brakuje hostess i wieczornej integracji

Nic tylko integracja z hostessami im w głowach... Chociaż właściwie... ;)

 

Trochę szkoda,że nie na Torze Poznań ale sprawa jest do przemyślenia.Pomysł super !

Edytowane przez Marty11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

"Czas jakim dysponujemy pozwoli nam zrealizować łącznie cztery przejazdy na dwóch różnych trasach."

 

zbyt dużo jeżdżenia to raczej nie będzie.

chciałem jechać, ale odpuszczam, prędzej zapiszę się na SJS.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"Czas jakim dysponujemy pozwoli nam zrealizować łącznie cztery przejazdy na dwóch różnych trasach."

 

zbyt dużo jeżdżenia to raczej nie będzie.

chciałem jechać, ale odpuszczam, prędzej zapiszę się na SJS.

Ale jest jeszcze to

W programie min. zakręt poślizgowy - ćwiczenie utrzymania toru jazdy w zakręcie z jednoczesnym utrzymaniem nadsterowności, jazdy po "małym torze", próba szybkościowa z dużym naciskiem na dohamowania, element "pętli leśnej" - zestaw manewrów przygotowujących do prób szybkościowych.

 

Impreza trwa do 18.30 a nie jak SJS do 16.00. ;)

 

Na SJS-sie I stopnia też wiele nie pojeździsz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym wolał, żeby to miało konwencję zbliżoną do Plejad - czyli zlot aut, jakieś 2-3 próby sportowe dla chętnych ale głównie integracja do wieczora a nie kolejny SJS pod innym hasłem

 

Zgadzam się :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na SJS-sie I stopnia też wiele nie pojeździsz.

Dzięki za info, akurat na SJS chciałbym się czegoś nauczyć z instruktorem, mam nadzieję, że formuła SJS pozwala na bezpośredni kontakt z tymże :)

 

Nie ma to jak typowe, polskie narzekanie. Ech...

Nie narzekam, tylko jeśli mam się przejechać 500km w jedną stronę a 1000km w obie, to wolę wiedzieć po co i na co, i wybrać np. szkolenie z Fitnesem albo Ułęż. wot co.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no niestety ale z 3miasta na kazda fajniejsza impreze mamy kawal drogi, w moim wypadku jednorazowy wypad na ulez to koszt paliwa rzedu tysiaka,

takze jak juz jechac to tak zeby wyciagnac z tego jak najwiecej dla siebie.

 

btw czy inne SJSy nie sa ogolnopolskie ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info, akurat na SJS chciałbym się czegoś nauczyć z instruktorem, mam nadzieję, że formuła SJS pozwala na bezpośredni kontakt z tymże :)

No niestety nie - zarówno na I i II etapie kontakt z instruktorem jest przez radio jednostronny, tylko indywidualny stopień II jest taki, że masz cały czas instruktora na prawym.

 

Ad rem:

Ja się wybiorę raczej, jeśli liczba uczestników będzie jakaś sporawa , bo dla mnie akurat głównym motywem jest podglądnięcie tego co inni mają zrobione w swoich autach ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...