Skocz do zawartości

Ogólnopolski Zlot Samochodów Subaru Impreza 31.08.2013


filipozz

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 263
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

@ i wracamy do Sulejowa kilkadziesiąt metrów przed mostem. ;)

Objechać można przez Przedbórz,tylko to trochę nadłożyć drogi trzeba.Sądzę,że rano nie będzie dużego korka.

 

100% racji:)

 

W Łęcznie pierwsza w lewo a potem są już znaki na Sulejów. I wyskakujecie przed mostem 50m.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

62gd.jpg

 

 

3whl.jpg

 

No i po "Imprezie" :)

 

Dawno już nie spędziłem tak sympatycznego dnia. Chcialbym serdecznie podziekować Romkowi Cyblowi, za obdarzenie mnie zaufaniem i użyczenie auta na czas rywalizacji na torze. Jak widać na zdjęciach powyzej / D'a Forum zgarnęło całe podium :) Fajnie było znowu się spotkać, rywalizować i czerpać z tego niesamowitą przyjemność. Szczególne pozdrowienia dla Marasa, Alexa (ćwicz chłopie, a może kiedys dam Ci chodź jedną próbę ze mna wygrać :) ) , Romka Cybla, Andremila, Savala - ekipę SJSu, a w szczegolności Piotrka Ryncarza, z którym wspólnie przeżywaliśmy "trudne" chwile, słuchając "jęków" i ciagłego marudzenia Alexa, na niezliczone trudności z jakimi musi się zmagać, aby zblizyć się do "najlepszych" ;):D

 

Wesoło było i jeśli impreza stanie się cykliczną, to już zachecam wszystkich do uczestnictwa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tylko tyle że w tak doborowym towarzystwie , to każda impreza będzie udana :)

Podium zgarnęło forum , wielki szacunek za jazdę byliście najlepsi :thumbup:

Ja pilnowałem końca stawki żeby się za bardzo nie pogubiła :biglol:

Edytowane przez kowal
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fajne spotkanie, fajna zabawa na torze. Wykończyłem opony do końca :) szkoda ze nie było podziału na klasy, bo seryjnym wrx ciezko walczyć z takimi potworkami jak Hołkowòz ;)

Ma ktoś może jakąś fote z wynikami ? Ciekaw jestem jak sie ksztaltowaly czasy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Impreza zarąbista,organizacja i ład jak w F1,towarzystwo jeszcze lepsze.Ekipa SJS jak zwykle na najwyższym poziomie.

Świetna zabawa i nauka jazdy autem,w połączeniu z odrobinką rywalizacji=genialnie spędzony dzień. :D

Gratki dla Marasa,Carlosa i Alexa za podium. ;) Alex miał najsłabsze auto i najbrzydsze. :P:biglol:

Wszyscy dawali radę na torze i widać było postęp i progres.Chwała za to instruktorom SJS,duża sztuka przekazać wiedzę w przystępny i prosty sposób. :bowdown:

Pozdrowienia dla wszystkich i do następnej,równie udanej imprezy. :thumbup:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...