Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

==>>ja się wypisuje...

 

Hmm - Tobie akurat wierzę. Kto, jak kto, ale w znikaniu z tego forum masz doświadczenie :mrgreen:.

 

hehehe :mrgreen:

wziąłem sobie do serca słowa piosenki "...pojawiam się i znikam i znikam i znikam..."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no wiec w koncu witam :)

wkrotce bede posiadaczem imprezy, na razie mecze sie w vectrze b z 1997 roku...

pozdrawiam wszystkich uzytkownikow subaru i zycze szerokiej drogi

marcin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Cze! Pozdruuuufffffffka z Białego (Dojlidy)... Właśnie się zarejestrowałem i się witam z wszystkimi miłośnikami tej niesamowitej marki SUBARU>>> Też niedawno się przyłączyłem do fanów po wizycie w najnowszym salonie i przejażdżce Imprezą....Dotą cały czas myślałem i nastawiałem się na kupno nowej BMW 3...teraz - zdanie zmieniłem - lepsze silnik (160KM), lepsze wyposażenie (xenony i szyber przede wszystkim), no i 4WD - za mniejszą o wiele kasę....hehe trzeba będzie o beemie zapominać pomału, choć fakt że uroku ma wiele....Póki co jeżdżę corollą 2003 T-sport, a także cbr f4i 2001...co mi daje dużo radości. Postanowiłem jednakowoż że next car will be SUBARY IMPREZA - no może narazie nie WRX, hehe (aha i te szybki bezramkowe - miodzio...) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, za kilka tygodni przeprowadzam sie z Kanady do Polski, po wielu latach nie obecnosci. Zabieram swoja zabawke ze soba i mam nadzieje ze bede sie bawil nia w dobrym towarzystwie, tak jak sie bawilem nia za oceanem. Mam nadzieje ze poznam niektorych z was na spotkaniach, i z gory przepraszam za bledy (powoli nadrabiam zaleglosci jezykowe). Obiecuje ze jak juz bede na miejscu to beda i Polskie litery ;)

 

Kuba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie forumowiczów,

 

Ja tu nowy i zielony jak jabłko na wiosnę. Postanowiłem jednak coś skrobnąć, bo dziś nabyłem fantastyczną Imprezkę 2.0. Co prawda 'tylko' wolnego ssaka, ale mimo wszystko radochy daje co nie miara. A ten dźwięk silnika, to mi do dej pory w uszach burczy-po prostu bajka. Radia nie włączyłem jeszcze ani razu, za to ciągła jazda z otwartym oknem w tunelu-mmmm....wiadomo o co chodzi :) Auto mimo, że '97, jest w stanie igła. Mam nadzieję, że mi parę sezonów posłuży. Zamierzam pobawić się w niedługim czasie w małe modifikacje wizualno-akustyczne, wobec czego mam nadzieję, że uda mi się skorzystać z Waszej wiedzy na ten temat.

 

PZDR

Seb@

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich subarofilów :)

Ci co chcą poznać szeroką forumową (i nie tylko) brać, powinni czym prędzej zapisać się na coroczny Zlot Plejad fanów Subaru :)

http://zlot.subaru.pl/

 

Ogladalem zdjecia z poprzednich spotkan, niestety pojazd doperio pod koniec czerwca przyplywa a ja 17 przylatuje :( a szkoda bo lubie takie zloty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziekuje za powitanie :)

czy tylko mi sie tak wydaje, czy z grodu kraka jest najwiecej subaroholikow?

czy to nie w krakowie byl pierwszy w polsce autoryzowany salon subaru?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lolek, nie do końca - pierwszy autoryzowany salon Subaru w Polsce był w Warszawie, a przedstawicielem był Mesidor - początek lat 90'tych. W Krakowie owszem był pierwszy salon Subaru, ale to już za kadencji SIP.

 

Dokładnie tak było :twisted:. Tylko że subaru było wtedy jeszcze bardziej niszową marką, niż dziś i po naturalnym w tym kontekście zejściu warszawskiego dealera była przez jakiś czas wielka czarna dziura, parę warsztatów naprawiało "na dziko" pojedyncze sztuki subaru jeżdżące po Polsce, aż pojawił się SIP i to forum. Tak w dużym skrócie przedstawia się historia subaru w Polsce :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...