Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich, jestem czlonkiem Streetracin Team Wrocław, na codzień śmigam Audi TT z zakutym silnikiem, jednak narzie tylko 222KM i 353Nm, własnie myślę o zakupie WRX'a

 

Bardzo dobra myśl! :twisted: Tylko pamętaj - to jest nieuleczalne... I choroba z czasem się pogłębia :wink:

A tak wogóle to CZEŚĆ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, jestem czlonkiem Streetracin Team Wrocław, na codzień śmigam Audi TT z zakutym silnikiem, jednak narzie tylko 222KM i 353Nm, własnie myślę o zakupie WRX'a

 

zajedobry pomysł -witaj wariacie wsród podobnych sobie , nareszcie normalny silnik a nie silniczek od kosiaki :mrgreen: i przyjemnej zabawy w zwariowanym towarzystwie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no nie wiem czy wejde w posiadanie wrx'a bo poki co ostro mi go odradzaja koledzy we wlasciwym temacie :mrgreen:

 

Kup se Poloneza. Można wyburzyć wiadukt - potem przelecieć automaxem i jes jak nowe . No ... czasem jakaś rysa zostanie.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam serdecznie. co prawda na forum rejestrowałem się jakiś czas temu ale dopiero teraz kupiłem imprezke. czuję się zatem upoważniony do zabierania głosu :)

autko to impreza z 97 roku, kombi, 2.0 wolnossąca.

ponieważ autko się jeszcze robi, śmigam nadal dotychczasowym autkiem - ford fiesta xr2i. 900 kg wagi i 104 koniki. fajne całkiem szybkie autko.

miło w końcu dołączyć do tak zacnego grona. chętnie z Wami podyskutuje na tematy techniczne, a także o szeroko pojętych sportach motorowych (kilka lat startów w rajdach mniej lub bardziej amatorskich po obu stronach lewarka zmiany biegów). ok. dosyć wazelinki. ide buszować na forum :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

 

Po usilnych namowach mojej lepszej połowy zmuszony zostałem do nabycia subarynki ;)

Argument w stylu 'subaru albo nic' okazał się nie do odrzucenia, tak więc śmigamy teraz imprezką.

 

pozdr

ks

 

i bardzo dobrze że masz taką świetną "lepszą połowe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...