Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witamy wszystkich nowych pacjentów na naszym oddziale zamkniętym :mrgreen::mrgreen::mrgreen: .

Pamiętajcie, choroba jest nieuleczalna - nawet nie co próbować się leczyć :D:D:D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Jestem z Warszawy, od 10 lat jeżdżę sportowymi motocyklami. Przez moje ręce przeszły takie sztuki jak: CBR 600, GSXR 600, ZX6R. W tym roku miała być Yamaha R1, ale zastanawiałem się nad Subaru. Po długiej walce wewnętrznej podjąłem decyzję nie będzie R1 :cry: ale będzie WRX :mrgreen:

W związku z tym że będzie to moje pierwsze Subaru chciałbym was poprosić o pomoc w wyborze odpowiedniej sztuki.

W temacie Czy znacie tego Subaraka ? czyli opinie o autach z ogłoszeń! http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.php?p=257262#257262 umieściłem ogłoszenia z WRXami napiszcie co o nich sądzicie, może ktoś zna te samochody bliżej.

Jeżeli macie WRXa do sprzedania lub możecie mi jakiegoś polecić napiszcie w temacie Kupię / Sprzedam http://www.forum.subaru.pl/viewforum.php?f=5

 

Pozdrawiam, z góry dzięki za pomoc i mam nadzieję że już niedługo spotkamy się na trasie 8)

 

Czytajac Twoj post jasne, ze nie jestes nowicjuszem. Ja osobiscie nie mam doswiadczenia w autach sportowych, ale mialem okazje jechac na wrx spec. Jesli maz okazje i mozliwosc - bierz wrx sti - normalne auto. Jesli wezmiesz po prostu wrx - wwalisz kupe kasy w udoskonalenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No dobra skoro już się pojawiłem to i ja się przywitam

mam na imie krzyś i też mam 12 lat...

a tak na poważnie to witamy serdecznie wszystkich a w szeczególnosci rosnącą coraz bardziej w siłę frakcję warszawską :mrgreen: Panie i Panowie zapraszamy na spotkania forumowe i do zobaczenia na drogach :mrgreen: nie zapominajmy o pozdrowieniach :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nie jestem posiadaczem Subaru ale mam zamiar lada dzień zamówić Legacy SPE. Choć lektura tego forum dała mi sporo do myślenia... Te wadliwe prędkościomierze, niedziałające klimy, skrzypiące wachacze i zwichrowane tarcze...no nie wiem...A tak fajnie wyglądał w salonie...

siamano ziom slyszalem ze jezdzisz juz tym zlomem legacy :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żona lolka czyli Blue76 pozdrawia serdecznie wszystkich forumowiczów, szczególnie tych poznanych osobiście podczas ostatniego spotu. Witajcie :-)

 

Ogromnie nam miło że wspomniała nas tak przesympatyczna,miła, wesoła osoba :mrgreen: dostanie mi się od Blue za to ale co mi tam :twisted: Witamy w naszych progach tym cieplej że pierwszy spocik zaliczony przez Was był moim skromnym zdaniem udany 8)

I może teraz już bez oglądania się za siebie będziecie wpadać częściej na spoty :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nie jestem posiadaczem Subaru ale mam zamiar lada dzień zamówić Legacy SPE. Choć lektura tego forum dała mi sporo do myślenia... Te wadliwe prędkościomierze, niedziałające klimy, skrzypiące wachacze i zwichrowane tarcze...no nie wiem...A tak fajnie wyglądał w salonie...

siamano ziom slyszalem ze jezdzisz juz tym zlomem legacy :mrgreen:

 

jeszcze nie, za tydzień dopiero, a ty kiedy dasz się przejechać swoim, obiecujesz od roku... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nie jestem posiadaczem Subaru ale mam zamiar lada dzień zamówić Legacy SPE. Choć lektura tego forum dała mi sporo do myślenia... Te wadliwe prędkościomierze, niedziałające klimy, skrzypiące wachacze i zwichrowane tarcze...no nie wiem...A tak fajnie wyglądał w salonie...

siamano ziom slyszalem ze jezdzisz juz tym zlomem legacy :mrgreen:

 

jeszcze nie, za tydzień dopiero, a ty kiedy dasz się przejechać swoim, obiecujesz od roku... :lol:

kochany ja tez odbieram ale tez nowego kombi mi sie znudzil :mrgreen:

wiec mysle ze odbierzemy tego samego dnia wiec prrrrrosze pierwsza jazda twoja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, jeszcze nie jestem posiadaczem Subaru ale mam zamiar lada dzień zamówić Legacy SPE. Choć lektura tego forum dała mi sporo do myślenia... Te wadliwe prędkościomierze, niedziałające klimy, skrzypiące wachacze i zwichrowane tarcze...no nie wiem...A tak fajnie wyglądał w salonie...

siamano ziom slyszalem ze jezdzisz juz tym zlomem legacy :mrgreen:

 

jeszcze nie, za tydzień dopiero, a ty kiedy dasz się przejechać swoim, obiecujesz od roku... :lol:

kochany ja tez odbieram ale tez nowego kombi mi sie znudzil :mrgreen:

wiec mysle ze odbierzemy tego samego dnia wiec prrrrrosze pierwsza jazda twoja :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak kultura nakazuje przywitam się i ja ładnie.. mimo że nie posiadaczka Subaru jeszcze to wielka milośniczka i chwilowo szczęśliwa posiadaczka rownie wspaniałej Hondzi Civic.. chociaz mam nadzieje że cvc dorobi sie siostry w postaci Subaru.. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jak kultura nakazuje przywitam się i ja ładnie.. mimo że nie posiadaczka Subaru jeszcze to wielka milośniczka i chwilowo szczęśliwa posiadaczka rownie wspaniałej Hondzi Civic.. chociaz mam nadzieje że cvc dorobi sie siostry w postaci Subaru.. :D

 

Jestem szczęśliwy niezmiernie mogąc przywitać jako pierwszy "nową" siostrę we frakcji warszawskiej :mrgreen::mrgreen: Witaj i baw się dobrze w naszym skromnym towarzystwie (zapraszamy na spociki) :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

banan83, jasne tylko powiedz coś więcej o sobie ale i tak witaj brachu w rodzinie :mrgreen:

wedle zyczenia pare slow o mnie... student budownictwa, rodowity poznaniak [zapewne wlasnie stworzylem sobie nowych wrogow ;)], wielki fan motoryzacji.

marka zainteresowalem sie dobre 6 lat temu. w tym gronie nie bede oryginalny, jesli powiem, ze impreza, to moja ulubiona maszyna :) w przyszlosci wlasciciel tego samochodu! :)

 

 

banan1xp.th.jpg

 

motoryzacja, to dla mnie nie tylko subaru... lubie chyba wszystko co ma silnik i 4 kola. four-wheel-drive to dodatkowy atut :)

p10102361dp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rodowity poznaniak [zapewne wlasnie stworzylem sobie nowych wrogow ;)]

 

To zdjęcie z wurcem jest Twoją carte blanche, a poza tym, choć jestem warszawka z dziada-pradziada, jednym z moich najlepszych kumpli jest rodowita Pyra. Witaj 8).

 

No i oczywiście witam koleżankę-warszawiankę Trini 8).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...