Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich jako nowy forumowicz, na razie jeszcze auto nie to (tylko Octavia) ale..... :) trzeba miec nadzieje.

Od zawsze kocham te auta i sa jak dla mnie absolutnie najlepsze (pwenie jak dla wiekszosci), tak ogolnie to jestem z Warszawy.

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie :mrgreen:

 

 

Dzien bez wazeliny to dzien stracony! :mrgreen:

Od razu wazelina :mrgreen:

A że zapodany przez Przemka link przydatny jest, to Waść zauważyć nie raczysz?

 

PS Swoją drogą skąd Ci przyszło do głowy, że wazelina? Głodnemu chleb na myśli? :wink: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bimber - czy ty sugerujesz, że ekipa z Krakowa jest sztywna ??

bimber jest złotym człowiekiem - nieśmiałby czegoś takiego sugerować :mrgreen:

Użył sformułowania "ożywienie" więc najwyżej może chodzić, że nie sztywna tylko małożywa :mrgreen: , ale ........ na Plejadach ekipa krakowska pokazała kto tu żądzi, a warszawska (z małymi wyjątkami) nie dopisała :oops:

 

Witamy na Forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich... jako nowy :)

Tak marzyłem, marzyłem.... i w końcu jest, póki co Imprezka GL (2 literki)...ale jak fajnie się jeździ :D

Na razie nic jej nie dolega i fajnie mruczy...ale pewnie na przyszłość będę wypytywał o jakąś złotą rączkę do serwisowania w grodzie Kraka. Nie chciałbym by ktoś uczył sie na moim aucie :)

Pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy jest ktoś z okolic Bielska-Białej? codziennie widuję Subarynki i zastanawiam się czy ktoś z kierowców czytuje Forum, na fotkach z Waszych spotkań widziałem kilka rejestracji zaczynających się na SB lub SBI więc niektórzy pewnie czytają :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"a Lulusia to koleżanka nie pamięta z kuniowni (ten taki Ułożony :mrgreen: ) :evil:"

 

jasne, że pamiętam, tylko może, napisze to tak: - znałam tego Ułożonego ;) a teraz wiem, że to Loluś :mrgreen: - jak bym mogła nie pamiętać :)

 

i znowu mi się wstawić cytatu nie udało :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi dobrze trafiłam to to jest dział powitań :] ja dopiero teraz sie witam, bo przyznam sie że sie zarejerstrowałam na forum ze względu na PeteraR (dla niewtajemniczonych Piotr Rubik :P) , ale jak zobaczyłam subaru impreze bodajże przed moją szkoł ato sie w niej zakochałam i chciałabym mieć taki samochód w przyszłości :P no i to by było na tyle, pozdrawiam wszystkich :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśłi dobrze trafiłam to to jest dział powitań :] ja dopiero teraz sie witam, bo przyznam sie że sie zarejerstrowałam na forum ze względu na PeteraR (dla niewtajemniczonych Piotr Rubik :P) , ale jak zobaczyłam subaru impreze bodajże przed moją szkoł ato sie w niej zakochałam i chciałabym mieć taki samochód w przyszłości :P no i to by było na tyle, pozdrawiam wszystkich :D

 

no to Przemek znów będzie zazdrosny, :mrgreen:

Witaj, mam nadzieję że jak kiedyś evo zobaczysz to dopiero się zakochasz :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...