Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich , tu Michu z Gdanska, moje autko to zakupione miesiąc temu Legacy Outback '96 2.5 benzyniak z gazem. Nie jestem raczej znawcą marki i jak się bede odzywał to raczej bede zaśmiecał forum różnymi dziwnymi pytaniami ;) pozdro

 

 

Cześć Michu, też jestem z Gdańska więc nie mógłbym ciebie nie powitać - pamiętaj NIE MA GŁUPICH PYTAŃ - SĄ TYLKO GŁUPIE ODPOWIEDZI :idea:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podaj zatem definicję głupiego pytania i głupiej odpowiedzi
Głupie pytanie to pytanie o rzecz oczywistą, nieistniejącą lub niemożliwą, albo zawierające sprzeczność. Na przykład:

* Czy Subaru to fajny samochód? (oczywistość)

* Czy to prawda, że Polska jest krajem demokratycznym? (sprzeczność)

* Dlaczego Amber Gold zbankrutowała? (oczywistość)

* Czy trawa jest czerwona? (sprzeczność)

* Czy jeśli wyjadę myszką poza ekran, to mogę kliknąć na wyłączniku od światła i zgasić je lub zaświecić? (niemożliwość)

 

Głupia odpowiedź to odpowiedź zła, niejasna lub wprowadzająca w błąd. Głupimi odpowiedziami byłyby (kolejno):

- Nie.

- Tak.

- Bo zarząd starał się wypłacić możliwie duże odsetki klientom.

- Tak.

- Jeśli się bardzo postarasz...

 

Istnieje także możliwość głupiej odpowiedzi nie na temat:

* Czy Forum Subaru trzeba zamknąć?

- Na dzień dzisiejszy notujemy znaczący wzrost liczby nowozarerejestrowanych uczestników. (nowomowa polityczna, typowa głupia odpowiedź polityków, gdy pyta się ich o poważne sprawy).

 

Należy podkreślić, że o ile na głupie pytania dostajemy z reguły głupie odpowiedzi, to jednak rozmówcy udzielają tychże często odpowiadając na mądre pytania.

 

=======

Może być?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowych wyjadaczy (i wypijaczy :mrgreen: ). Od kilku tygodni ujeżdżam nową "piętnastkę". Wersja z najsłabszym silnikiem, więc rzyci nie urywa, ale przyjemność z jazdy samochodem przez duże S coraz większa. Pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzienkulski pawelszuszu, akurat w Twoich okolicach (Waalwijk) raczyłem sie dobrym piwkiem ostatnio przy okazji bawienia w Efteling. A swoją drogą bardzo fajne miejsce na wypad z dzieciakami tylko mało rozreklamowane poza Holandią (i pewnie dlatego niektóre atrakcje nie sa w zrozumiałym dla ogółu języku :roll: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...