Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od wczoraj postanowiłem wrócić do korzeni. W 1991 roku zacząłem jeździć nowym Legacy SuperStation 1.8 GL, jeździłem przez parę lat z bananem na ustach :D do 235 000 km.

 

Teraz rozglądam się za Legacy Kombi Boxer 2008 - 2010

 

Pozdrawiam

 

Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Świeżynki koniecznie muszą wpaść tutaj :arrow: viewtopic.php?f=12&t=141717&start=49750

 

Ciebie [you] też to się tyczy ;)

 

 

Rozrabiara (super sexi nick) - dzięki za zaproszenie ale jeśli chodzi o alkohol to raz w życiu ( 19 lat) napiłem się piwa i wódki i stwierdziłem, że to nie dla mnie - od tego czasu alkohol dla mnie mógłby nie istnieć - nie ciągnie mnie do niego, wręcz przeciwnie - odrzuca - a bawić umiem się bez jego idiotycznej pomocy - zatem Rozrabiara - show me another side of live !!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkie Świeżynki koniecznie muszą wpaść tutaj :arrow: http://www.forum.subaru.pl/viewtopic.ph ... tart=49750

 

Ciebie [you] też to się tyczy ;)

 

 

Rozrabiara (super sexi nick) - dzięki za zaproszenie ale jeśli chodzi o alkohol to raz w życiu ( 19 lat) napiłem się piwa i wódki i stwierdziłem, że to nie dla mnie - ...

 

aaaa... kochany, bo pić to trza Umić :mrgreen:

 

 

ps

powitać na The Forum świeżynki, powitać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno, prrrrrr , się zagalopowałeś . :twisted:

Z obcymi wódki nie piję. :roll:

W barze toczą się lajtowe rozmowy , ale masz rację, to nie dla Ciebie :twisted:

:mrgreen:

 

Dzięki Rozrabiara za radę - no to teraz znam swoje miejsce w szeregu - Rozrabiara wielkie dzięki jeszcze raz ze sie otworzylas - teraz jest mi lzej !!! :idea: Powiedz mi tylko na koniec czy to z głupoty czy z próżności tak szybko oceniasz ludzi których kompletnie nie znasz ? :!: :?: Miłych lajtowych rozmow w barze Ci zycze - realizuj sie w nich bo jak na razie widze, ze jestes do tego stworzona - powodzonka :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno, weź no się chłopaku nie wymądrzaj. :twisted:

 

czy to z głupoty czy z próżności tak szybko oceniasz ludzi których kompletnie nie znasz ?

 

Rozrabiara (super sexi nick)
-pierwsza twoja ocena

 

a bawić umiem się bez jego idiotycznej pomocy
- bezczelnie mi tu imputujesz , że ja się nie umiem bawić bez alkoholu :twisted:

 

Miłych lajtowych rozmow w barze Ci zycze - realizuj sie w nich bo jak na razie widze, ze jestes do tego stworzona - powodzonka :!:

 

- i znów założenie z góry :twisted:

 

czy to z głupoty czy z próżności
-a jakaś trzecia bramka ? buhahaha :mrgreen:

 

Dalej chcesz dyskutować ?

 

 

Witam świeżynki porannie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrabiara (super sexi nick)
-pierwsza twoja ocena

 

 

PRZEPRASZAM CIĘ ROZRABIARA NAPRAWDĘ SZCZERZE, ŻE POSĄDZAŁEM CIĘ O DOWCIP I INTELIGENCJĘ - OBIECUJĘ CI, ŻE JUŻ NIGDY TEGO NIE ZROBIĘ - MAM NADZIEJĘ, ŻE TO CIĘ USPOKOIŁO.

 

 

a bawić umiem się bez jego idiotycznej pomocy
- bezczelnie mi tu imputujesz , że ja się nie umiem bawić bez alkoholu :twisted:

 

Miłych lajtowych rozmow w barze Ci zycze - realizuj sie w nich bo jak na razie widze, ze jestes do tego stworzona - powodzonka :!:

 

- i znów założenie z góry :twisted:

 

czy to z głupoty czy z próżności
-a jakaś trzecia bramka ? buhahaha :mrgreen:

 

Dalej chcesz dyskutować ?

 

Co do dalszej dyskusji z Tobą - to pewien klasyk w pewnym filmie powiedział " Nie chce mi się z Tobą gadać" po czym obrócił się i wyszedł , co niniejszym i ja czynię. Bez pozdrowień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...