Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Śwież

 

 

Witalem sie w 2008 tak wiec nie bylem swiadomy,ze robimy to tu co 5 lat ale spoko tak wiec grzecznie witam wszystkich, swojakow,bywalcow,swiezynki i cala reszte :|

 

-- 5 sie 2012, o 16:32 --

 

Ave [you]!!

 

 

Witalem sie w 2008 tak wiec nie bylem swiadomy,ze robimy to tu co 5 lat ale spoko tak wiec grzecznie witam wszystkich, swojakow,bywalcow,swiezynki i cala reszte

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, Czy możliwe są przypadki, że sprzedający machnie jakis deal z kimś z ASO i razem sfabrykują historię auta?

Osobiście mamusia poszukuje takiego kogoś z ASO co by zaświadczył, że te wszyskie wgniotki, otarcia, penknięcia, rysy so zaprojektowane przez artystów ze Subaru, i auto jes w stanie fabryczny świerzości znaczy się ...igła tyko po liftingu i stylizacji.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jakiś masowy atak na nowych? Witam wszystkich - jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Bugeye, które chcę przerobić z irlandczyka na europejczyka. Będę potrzebował kilku pomocnych rad, mam nadzieję, że ktoś już ma taką przeróbkę za sobą i troszkę mi pomoże. Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hmmm skoro [you] się nie chcę przywitać;) ja pozdrawiam Wszystkich, od pięknych kobiet zaczynając.

 

 

Witam! Witam! Witam!

 

To forum mnie wciagnęło. Nie jem, nie piję tylko czytam i czytam i czytam.

Ostatnio w moim Qashqaiu spaliłem sprzęgło, pchałem do tyłu przez miękka trawę przyczepę campingowa. Dym poszedł, a po paru tygodniach laweta i komplet sorzęgła do wymiany przy przebiegu 40 kkm. :oops:

Ostatnie dni spędziłem więc na lekturze postów o paleniu sprzęgięł w Legacy OBK i Foresterach Boxer Diesel.

Cieszę się, że nie tylko ja taki zdolny jestem :lol:

 

W 1991 zaczałem jeździć Legacy Super Station, jednym z pierwszych sprowadzonych oficjalna droga do Polski z ...... Finlandii. Jeździłem nim przez 235 kkm i wygladałem mniej więcej tak: 8)

 

Teraz Qashqai na sprzedaż i szukam Legacy MY 09 Kombi Diesel

 

Lektura postów o sprzęgle była wręcz fascynujaca. :wink:

Teraz wiem, że Boxer Diesel to będzie to!

A żeby nie spalic sprzęgła na łace z przyczepa, w przyczepie zamontuję mover :roll:

 

Pozdrawiam - ciagle jeszcze bez Subaru :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...