Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

W 1991 zaczałem jeździć Legacy Super Station, jednym z pierwszych sprowadzonych oficjalna droga do Polski z ...... Finlandii. Jeździłem nim przez 235 kkm i wygladałem mniej więcej tak: 8)

 

 

 

Witam Cię Michal KJ - miło wiedzieć, że ja mam obecnie a ty miałeś w 1991 r Subaru Legacy. Moje to Legacy 2,2 sedan, robione na Stany, automat, tempomat, klima, szyber, full elektryka, regulowana kiera, etc etc - czy to to samo co Super Station ? Może Ty wiesz co oznacza na gałce automatycznej skrzyni biegów przycisk Manual gdyż w żaden sposób w tym aucie nie da się przełączać biegów manualnie. Mam jeszcze taki śmieszny przycisk na górnej stronie kolumny kierowniczej z napisem Position (ale nie zmienia on pozycji kierownicy ani nie włącza świateł pozycyjnych, ani ich nie pozycjonuje). Jeśli miałbyś w tym temacie jakąś wiedzę to chętnie posłucham mądrzejszego :D Pozdrawiam :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno,

Gratuluję świetnego auta :D

 

Ty masz chyba sedana :?: (ze zdjęcia).

Super Station (kombi) miał podwyższony dach (parę cm) w stosunku do Station Wagon z 'płaskim' dachem

 

Position (przycisk umieszczony centralnie na kolumnie kierownicy, tak jak w Golfach I awaryjne) służy do włączania świateł pozycyjnych przy wyłączonym zapłonie.

 

Manual, z tego co pamiętam umożliwiał zmianę ręczną biegu w skrzyni automatycznej (masz chyba pozycje poszczególnych biegów?). Nie wiem niestety jak to działało w praktyce, mój był 1.8 GL, skrzynia ręczna bez klimy, abs i szybra (to miały wersje 2.2 GX)

 

Może gdzieś jeszcze znajdę jakiś prospekt.......

 

PS.

Mój przyjaciel kupił ostatnio sedan 2.2 GX z ręczną skrzynią, łezka się w oku kręci.... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bruno,

Gratuluję świetnego auta :D

 

Ty masz chyba sedana :?: (ze zdjęcia).

Super Station (kombi) miał podwyższony dach (parę cm) w stosunku do Station Wagon z 'płaskim' dachem

 

Position (przycisk umieszczony centralnie na kolumnie kierownicy, tak jak w Golfach I awaryjne) służy do włączania świateł pozycyjnych przy wyłączonym zapłonie.

 

Manual, z tego co pamiętam umożliwiał zmianę ręczną biegu w skrzyni automatycznej (masz chyba pozycje poszczególnych biegów?). Nie wiem niestety jak to działało w praktyce, mój był 1.8 GL, skrzynia ręczna bez klimy, abs i szybra (to miały wersje 2.2 GX)

 

Może gdzieś jeszcze znajdę jakiś prospekt.......

 

PS.

Mój przyjaciel kupił ostatnio sedan 2.2 GX z ręczną skrzynią, łezka się w oku kręci.... :lol:

 

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Mój to sedan 2,2 L 4GX 1990 r. - silnik pracuje niesamowicie i przy dosc malej masie auta zbiera sie doskonale. Gdybys znalazl ten prospekt to bardzo Cie prosze "przelej" na mnie troche wiedzy z niego. Pozdrawiam serdecznie :) :!:

 

-- Śr sie 08, 2012 12:36 am --

 

Bruno,

Gratuluję świetnego auta :D

 

Ty masz chyba sedana :?: (ze zdjęcia).

Super Station (kombi) miał podwyższony dach (parę cm) w stosunku do Station Wagon z 'płaskim' dachem

 

Position (przycisk umieszczony centralnie na kolumnie kierownicy, tak jak w Golfach I awaryjne) służy do włączania świateł pozycyjnych przy wyłączonym zapłonie.

 

Manual, z tego co pamiętam umożliwiał zmianę ręczną biegu w skrzyni automatycznej (masz chyba pozycje poszczególnych biegów?). Nie wiem niestety jak to działało w praktyce, mój był 1.8 GL, skrzynia ręczna bez klimy, abs i szybra (to miały wersje 2.2 GX)

 

Może gdzieś jeszcze znajdę jakiś prospekt.......

 

PS.

Mój przyjaciel kupił ostatnio sedan 2.2 GX z ręczną skrzynią, łezka się w oku kręci.... :lol:

 

Bardzo dziękuję za odpowiedz. Mój to sedan 2,2 L 4GX 1990 r. - silnik pracuje niesamowicie i przy dosc malej masie auta zbiera sie doskonale. Gdybys znalazl ten prospekt to bardzo Cie prosze "przelej" na mnie troche wiedzy z niego. Pozdrawiam serdecznie :) :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pawelszuszu, odstaw używki Witalismy się już w niedzielę 5 sierpnia o godzinie 1:48 pm A więc kolejny raz Ave Pawelszuszu

sorki, faktycznie moglem byc naebany albo cus :shock: i moglem nie pamietać :lol::P 8)

pawelszuszu napisał(a):

powitac nowych Aga

 

 

Hahahaha

 

 

Bruno, nie dawaj się wciąż na ten sam żart nabierać

 

 

Witam Świeżynki

 

Aguś Bruno jest nowy i cza go ladnie grzecznie, przywitac, prawda [you] :mrgreen::mrgreen::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

powitac nowych 8) Aga

 

Hahahaha :P:mrgreen:

 

 

Bruno, nie dawaj się wciąż na ten sam żart nabierać :wink:

 

 

Witam Świeżynki :mrgreen:

 

Dzięki Aga za radę ale nie wiem czy już pisałem że BARDZO SERDECZNIE CHCIAŁBYM POWITAĆ WSZYSTKICH A SZCZEGÓLNIE PAWELUSZA KTÓRY NIE WIEDZIEĆ CZEMU NIE CHCE MNIE POZDROWIĆ CHOĆ PISAŁEM DO NIEGO PO WIELOKROĆ - POZDRAWIAM ZATEM PAWELUSZA :!: :!: :!: :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie kolegów. Sorki, że tak późno. :oops: To może z wrażenia...dzięki za przypomnienie o prawidłowej postawie obywatelskiej...byłem bardzo zaczytany komentarzami na forum...Pozdrawiam wszystkich forumowiczów a w szczególności posiadaczy Subaru :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

 

Noszę się z zamiarem kupna Subaru . Z tego powodu postanowiłem zalogować się na forum , mam nadzieję , że otrzymam tu kilka cennych rad dotyczących samego zakupu , jak i późniejszej eksploatacji .

 

Maciej .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim !

 

Noszę się z zamiarem kupna Subaru . Z tego powodu postanowiłem zalogować się na forum , mam nadzieję , że otrzymam tu kilka cennych rad dotyczących samego zakupu , jak i późniejszej eksploatacji .

 

Maciej .

 

Wita więc bratnia dusza, jaki model w obiektywie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć...

Witam wszystkich, jeszcze nie jestem ale najprawdopodobniej za 2-3dni będę posiadaczem pierwszego subaru w moim życiu. To zmobilizowało mnie nie tylko do czytania (od jakiegoś czasu) ale i założenia konta na forum. Pierwsza jazda już za mną. Teraz siedzę i szukam wszystkich info na temat 2.5 DOHC H4 z USA 2006r. pozdrawiam wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich i sorki za male zamieszanie choc wcale nie chcialem tego i nie bylem swiadomy ze sie rozpeta. Dziekuje subarowcom za powitanie.Moja historia z subarakami trwa od 5 lat, pierwsze bylo wrx 03 no i oczywiscie brak mocy wiec teraz STI 04 lekko dlubane w nie-ASO.pozdrawiam. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...