Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich Subarowiczów, Subarowiczki i nie tylko :wink: bardzo serdecznie! Jako świeżak chciałem się najpierw przywitać.

nie długo pewnie spełnię swoję jedno z wielu marzeń jakim było posiadanie Subaru lecz tak naprawę będzie to namiastka tego o czym zawsze myślałem(WRX) a będzie to 2.5 RS MY05. Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu głównie po wiadomo informacje i opinie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich forumowiczów,

jestem świeżym szczęśliwym posiadaczem forestera'07 2.0., a właściwie mężem posiadaczki...

mam nadzieję zgłębiać wiedzę o mojej maszynie... czekając na powrót żony i subaru.

pozdrawiam wszystkich serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów:)

 

Kilka lat temu za wielka wodą byłem (przez wakacje) posiadaczem Subaru Imprezy 1.8L. Auto dla mnie po prostu rewelacja - wiem ze to tylko jakies sto kucy i do tego awd, ale to było moje pierwsze własne auto:) Zadnym innym autem tak dobrze mi się nie jeżdziło, a troche juz tych aut oblatałem i porównanie mam... Ide więc za głosem serca i sprzedają moją astrę, jednocześnie przymierzam sie do kupna drugiego subaru:) Biorę pod uwagę impreze gc z motorem 2.0 lub outbacka 2.5L w automacie. z tego co już wyczytałem, oba te auta dobrze jęzdzą na lpg, szczególnie jesli instalacja była zakładana przez niejakiego JAKO.

 

To na tyle:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów:)

 

Kilka lat temu za wielka wodą byłem (przez wakacje) posiadaczem Subaru Imprezy 1.8L. Auto dla mnie po prostu rewelacja - wiem ze to tylko jakies sto kucy i do tego awd, ale to było moje pierwsze własne auto:) Zadnym innym autem tak dobrze mi się nie jeżdziło, a troche juz tych aut oblatałem i porównanie mam... Ide więc za głosem serca i sprzedają moją astrę, jednocześnie przymierzam sie do kupna drugiego subaru:) Biorę pod uwagę impreze gc z motorem 2.0 lub outbacka 2.5L w automacie. z tego co już wyczytałem, oba te auta dobrze jęzdzą na lpg, szczególnie jesli instalacja była zakładana przez niejakiego JAKO.

 

To na tyle:)

 

 

Daj znać jak kupisz i wrzuć jakieś foty 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam szanownych forumowiczów:)

 

Kilka lat temu za wielka wodą byłem (przez wakacje) posiadaczem Subaru Imprezy 1.8L. Auto dla mnie po prostu rewelacja - wiem ze to tylko jakies sto kucy i do tego awd, ale to było moje pierwsze własne auto:) Zadnym innym autem tak dobrze mi się nie jeżdziło, a troche juz tych aut oblatałem i porównanie mam... Ide więc za głosem serca i sprzedają moją astrę, jednocześnie przymierzam sie do kupna drugiego subaru:) Biorę pod uwagę impreze gc z motorem 2.0 lub outbacka 2.5L w automacie. z tego co już wyczytałem, oba te auta dobrze jęzdzą na lpg, szczególnie jesli instalacja była zakładana przez niejakiego JAKO.

 

To na tyle:)

 

 

Daj znać jak kupisz i wrzuć jakieś foty 8)

 

Nie omieszkam sie pochwalic:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczów :)

Jestem BARDZO SZCZĘŚLIWYM posiadaczem Białej Sabci STI od Witka (witek_sti). Autko obecnie ma 430 mocy i 560 momentu. Wcześniej t/j od 2002 jeździłem Sti 2,0 Europa, ale niestety poległo w akcji - kasacja w 2011r. Na Forum doczytałem się, że Witek dał kiedyś ogłoszenie na sprzedaż tego samochodu. Pragnę Wszystkich wypowiadających się w tym temacie poinformować, że autko spisuje się znakomicie i daje mi dużą frajdę i oby tak dalej. Prawdopodobnie będę musiał wymienić sprzęgło - no niestety coś za coś. Proszę o informację, czy taki zestaw będzie ok:?

-Zestaw sprzęgła ACT Heavy Duty Street - ACT-SB4-HDSS, a za jednym razem, może - Lekkie koło zamachowe ACT StreetLite - ACT-600235

 

Pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum. Czytam forum i myślę, że dużo tu porządnych ludzi a mało trolii. :lol:

O mnie: Lubię japońską myśl motoryzacyjną. Posiadam Subaru Outback 2.0 D '2011 - zakochałem się w tym autku od pierwszego wejrzenia. Po Lublinie mało ich jeździ - tym bardziej mi się podoba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...