Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

To oficjalnie witam wszystkich.. Dzien dobry cześć i czołgiem....Tak wiec przymierzam sie do zanabycia szubaru. mam nadzieje że dzieki waszemu doswiadczeniu i wiedzy uda mi sie nie trafić na mine tudzież strucla :) O emocjach jaki budzi dźwiek boxera pisać nie bede, pewnie wiekszość je ma :) Od siebie jezeli ktos by potrzebował sie coś o offroadzie albo parchach dowiedzieć to śmiało walić jak w dym :D Troche inny rodzaj adrenalinki :twisted:

Pozdrawiam i Dziekuje za gorące przyjecia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, witam,mam nadzieje że w końcu uda mi się wpaść na jakiś spot.Pozdrawiam i dziękuje za miłe powitanie,(tak jak pisaliście w końcu się odważyłem, a raczej znalazłem czas).Dopiero sprowadziłem SUBARU IMPREZE 2001r 2.0 125KM,(bez szaleństw ,ale do codziennej jazdy wystarczy)i delektuje się jazdą.Tak jak ktoś już powiedział,jest SUBARU jest IMPREZA.Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Mam na imię Grzegorz, mieszkam w Bielsku-Białej. Subaru a zwłaszcza Imprezą interesuje się od dzieciństwa.Moja ulubiona to 22b i coupe. Kolekcjonuje modele Imprezy w skali 1/43 oraz gazety, plakaty, wycinki z gazet, katalogi czyli wszystko co związane z tym modelem.

 

W przyszłości mam nadzieję wejść w posiadanie tego klasyka w skali 1:1. ;)

 

Serdecznie pozdrawiam i w razie pytań proszę o kontakt. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22b

 

Jak będziesz miał tego klasyka 1:1, to lepiej już otwórz listę zapisów na przejażdżkę na prawym... (a raczej lewym jeśli bez przekładki).

 

A wszystkich nowo zalogowanych witam i pozdrawiam. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nowy wita się na dobry początek i pozdrawia! 8)

 

Jestem Wojtek z Wrocławia, miłością do Subaru zarażony przez Tatę jeżdżącego Outbackiem-wolnym ssakiem 2.5 z 2008. W planach (w miarę niedalekich, miejmy nadzieję) mam przesiadkę na jakieś Subaru z wiatraczkiem: serce podpowiada Imprezę, rozum coś większego, a jak wyjdzie - zobaczymy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...