Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich ! już od roku czytam forum ale dopiero teraz się zarejestrowałem więc nie jestem do końca nowy . To po lekturze tego "forum Subaru" zdecydowałem się na auto "marzenie" czyli WRX .Mam go prawie od roku -kupiłem go zresztą od forumowicza z Krakowa (Michał) . Zanim go kupiłem to naczytałem się o strasznych kosztach w tematach : spalanie Pb, opony itd. Powiem Wam ,że pomimo tego że mnie wystraszyły te posty i tak kupiłem czarną WRX bo nie mogłem się opanować. Co ważne nie macie racji z tymi kosztami , tańszego auta nie miałem !!!!(co nie znaczy że takich nie ma). Przed Wrx maiłem BMW E 61 diesel 3,0 (3 latek) - koszta Duuuuużo wyższe od WRX. Właściwie to powinienem pisać miałam bo to mojej żony WRX. tzn: BMW było żony i WRX też jest żony ja tylko płacę i utrzymuję ten cudowny i najpiękniejszy woź ever. A mam WRX z 2004 wersja GD bo te nowe to lanosy są z wyglądu ( chyba forumowicze z tymi wersjami się już przyzwyczaili do takiej gadki,jak nie to mam przechlapane).Auto przecież- pali od 11 l/100km a opony wymieniłem bo się starły i nic w tym specjalnego .A co do napraw: to po prostu ich brak auto ma 161 tys ,ZUPEŁNIE NIC.Coś szokującego dla byłego właściciela BMW czy W463(to mój wóz) - tam dopiero mam koszta .KILKA razy większe

Impreza to najlepszy woź jaki kupiłem , no i żaden nie maiła takiej skrzyni a prowadzenie to marzenie (BMW może pomarzyć o podobnej trakcji)

pozdrawiam -miło mi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam jestem tu nowy więc mam nadzieję że ta paskudna pomyłka zostanie mi wybaczona

 

Zostanie wybaczone... o ile wyobrazisz sobie 12253* takich jak ten wątków... :twisted::mrgreen:

 

 

 

* tylu jest zarejestrowanych użytkowników na The Forum :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie.

Jak zacząłem pisać to przywitanie to przestał działać mi net :D Ale nie odbieram tego jako złego znaku :wink:

Forum czytam od dawna. Od dawna też marze o Imprezie i czas najwyższy to marzenie spełnić. Zaczynam poszukiwania i będę Was Szanowni forumowicze prosił o pomoc. Ale to nie w tym dziale.

Witam jeszcze raz i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów :D

Jak większość nowych użytkowników powodem rejestracji na forum była zmiana auta. Wybór padł oczywiście na jeden z modeli rodziny Subaru. Mianowicie Impreze wrx-a. Na wstępie dziękuję za możliwość rejestracji i pozdrawiam wszystkich zwolenników marki.

 

Pozdrawiam Łukasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć Wszystkim !

Zarejestrowałem się parę miesięcy temu , i forum przeglądam systematycznie . Głównym powodem do zarejestrowania się jest to, ze chce chce kupić Subaru STI (HAWK) (obiecałem sobie dopiero jak pozbędę się dwóch z trzech) obecnie mam tylko EVO X i Motocykl KTM chce dokupić sobie Subaru STI ktore brzmi przepięknie jak mój motocykl w 4T wertuje forum dość dogłębnie jak i oferty na Alledrogo , żeby dowiedzieć się jak najwięcej na temat Imprezy jak i zasięgnąć informacji licząc też na wasze doradztwo a Subaru to moja niewyleczalna choroba ,i myśl która mnie nie opuszcza i tak chodzi za mną już od dłuższego czasu chyba od dzieciństwa :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...