Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

To ja również się przywitam :)

 

 

Od niedawna cieszę się z posiadania ślicznego Forka.

Tak więc muszę się wczytać w te setki stron na forum, żeby lepiej o niego zadbać jako, że planuje nim dobrych pare lat pojeździć..

 

Swoją drogą, odkąd kupiłem to auto, zacząłem zauważać mnóstwo innych foresterów na ulicach warszawy. Codzień widze min 2 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! :)

 

Według tutejszego kalendarza dzisiaj jest święto wniebowstąpienia (a wiem to tylko i wyłącznie dlatego, ze mam wolne od pracy i mnie ciekawiło, dlaczego :P ), toteż wstąpię se do nieba wirtualnie, czyli na forum Subaru. :D

Przeglądam je już spory kawałek czasu, jednak teraz "na poważniej", bowiem po wielu dylematach, przemyśleniach i kalkulacjach stwierdziłem, ze zaczynam rozglądanie się za Outbackiem H6 generacji numer dwa. Nieco na północ mnie wywiało i auto z napędem na cztery kola, do tego z nieco większym prześwitem, będzie tu zima zbawieniem, a już kilka razy zdążyło mi się moim aktualnym samochodem jechać z tzw. dusza na ramieniu.

O Subaru już dawno temu myślałem, a w zasadzie Impreza podobała mi się od kiedy pamiętam, szczególnie w chwili sławy Colina, w międzyczasie zdążyło mi się dorosnąć :P i już mnie tak nie ciągnie na sile do niej, a rozglądam się za czymś bardziej "uniwersalnym".

Właściwie nie szukałbym innego samochodu, bowiem aktualny jest bezproblemowy i już cztery lata żyjemy w zgodzie, ale mam już dość męczarni z brakiem miejsca na wędki i narty, bowiem w moim aktualnym sedanie kanapa się nie dzieli, nie składa, nie ma luku. W ogóle nic nie ma i niczego nie będzie! :P

 

A się uzewnętrzniłem! :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo, bardzo serdecznie przywitać wszystkich forumowiczów. To dzięki Wam i opiniom przeczytanym na Forum stałem się szczęśliwym posiadaczem Forestera 2,5 XT z manualną skrzynią biegów z 2006r. Długo szukałem samochodu, który zastąpiłby godnie moje dulubione Volvo 740 (2,3 benz., automat z 1991r.). Po licznych przemyśleniach wybór padł na Subaru - i tu rozważałem Tribecę (mimo wielu odmiennych opinii, ta oryginalna, "nosorożcowa" nieco stylistyka mi się akurat podoba! Być może dlatego, że volvo serii 740 też jest mocno oryginalne!) lub Forestera. Przez wiele miesięcy czekałem na Subaru z autom. skrzynią (cóż byłem do niej przyzwyczajony, mieszkam i pracuję w Wa-wie). Po kilku miesiącach znajomy znalazł Forestera - (j.w.) - egzemplarz b. zadbany! Pojechałem, zobaczyłem, „dotknąłem” i kupiłem. Od pierwszego wejrzenia foryś do mnie „przemówił” i został członkiem rodziny (volvo zostało!), a po pierwszej jeździe sprawił, że wysiadłem z niego na miękkich nogach! Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam!

Marek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystki Forumowiczów.

Widzę, że już mnie powitano, zanim zdążyłem powiedzieć "Cześć" w odpowiednim miejscu...to miło

Obecnie jeżdżę samochodem marki "Wir lieben Autos"...ale mam nadzieję, że jeszcze w tym roku przeskoczę na SUBARU :twisted: 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...