Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, od roku cieszę się faktem posiadania mojego krokodyla. Białostockie zimy bywają tak upierdliwe, że wstaje rano i widzę jak wielki biały niedźwiedź grzebie mi w śmietniku a outback włazi wszędzie. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

 

Mam na imię Grzegorz, mieszkam w Bielsku-Białej. Subaru a zwłaszcza Imprezą interesuje się od dzieciństwa.Moja ulubiona to 22b i coupe. Kolekcjonuje modele Imprezy w skali 1/43 oraz gazety, plakaty, wycinki z gazet, katalogi czyli wszystko co związane z tym modelem.

 

Również witam !!!!! Jesteś z Podbeskidzia więc zapraszam tutaj :arrow: viewtopic.php?f=10&t=114284&start=8450 i do zobaczenia na spocie :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich pozytywnie zakręconych na punkcie marki Subaru.

 

Mam nadzieję w niedługim czasie dołączyć do grona posiadaczy tej "kultowej" marki - czas spełnić jedno z marzeń ;)

 

Jak tylko uda mi się w końcu jakiś ładny egzemplarz Imprezy GD N/A to nie omieszkam się pochwalić.

 

Z rajdowym pozdrowieniem,

Fangio

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam raz jeszcze. Jestem nowy i wydaje mi się, że niechcący bez złych zamiarów "zająłem" ksywkę. Jeżeli to problem proszę o informacje na e-mail. Tak mnie wołano w szkole tak też się zarejestrowałem. Nie chciałęm nikogo urazić, obrazić, jeżeli jednak tak się stało przepraszam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uff. Taki też mam zamiar. Jak można by było bawić się źle w zacnym gonie pozytywnie zakręconych na punkcie subaryn. Mój jest dziadkiem, ale za to, jakim. Rozrabiara - dziękuję za pyszne przyjęcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj [you], miło , że jesteś. :)

Baw się dobrze , pisz dowcipnie , nie daj się starym wyjadaczom . :wink:

 

Rówież Witam :wink:

 

W coś mnie wkręcacie ,ja nie trybie o co chodzi,ale bawię się dobrze.Z pisaniem dowcipnie i nie dawaniem

się starym wyjadaczom już gorzej :evil:

 

Pozdrowionka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam dziś muła - czytaj czuje się tak zamulony jak 100 letni bagienny staw karpiowy odezwę się wieczorem. Mam kilka pytań. Mimo, że nowy swojego krokodyla wyremontowałem na cacy (zawieszenie, skrzynia, kosmetyka). Służę pomocą. Gdzieś czytałem, że nie można kupić amortyzatorów przednich? Można i nie koniecznie za cenę z jednego z wiodących serwisów aukcyjnych, można wiele taniej. Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema wszystkim ;)

 

W oczekiwaniu na własne 6 gwiazdek, a póki co wspólnie z moją połówką (czasem sama ;>) poruszam się outbackiem MY '98.

Witam się z wami i mam nadzieję, że uda mi się zagościć tutaj jak najdłużej. Poniżej zdjęcie naszej subasi.

 

subaruIMG_4797modsmall.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...