Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mr.frezze

Jak kultura nakazuje, witam wszytskich tu obecnych :smile: , pewien niedzielny poranek sprawil iz ciezko bedzie mi sie calkiem wyleczyc z checi/koniecznosci posiadania wagona :razz:

 

pozdrawiam wszytskich

jaqb

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Forum czytam od jakiegoś czasu i dzielnie odkładam $ na Imprezę Kombi Turbo MY01-03, ewentualnie Forestera Turbo 03-04' .

 

W połowie roku przyjdzie czas ,że z dumą zamieszczę fotkę swojej zdobyczy - już nie mogę się doczekać :) Zaraził mnie tym kolega i jego Bug-eye :) ale najpierw był śp. Colin McRae i P.Solberg .

 

Pozdrawiam

 

Przemek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawiam błąd i witam wszystkich teraz , bo byłem przekonany ,że weszło , ale nie wyszło !!! Mój komputer wtedy pokazywał głupoty a ja nie sprawdziłem . Czytam forum od roku a jeżdżę jedynie słuszną marką od 15 lat .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i przyszedł czas i na mnie. wasze forum pomogło mi w wyborze wymarzonego Forka a teraz z duma moge powiedzieć że jestem w gronie szczęsliwych posiadaczy wersji 2,0XT z MY05

Poza kolorem jest taki o jakim marzyłem (miał być czarny a jest złoto szary

No i przy okazji pytanko drobne: gdzie w trójmieście (poza ASO) warto zagladac na przeglądy?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Coś o mnie: prawko od 2000 roku, sezon w zawodach driftingowych Nissanem 200SX S13, wcześniej E30 2.5 drift-spec.

Moderator racingforum.pl, założyciel SRP Drift Team.

Przerobiłem już mocne rwd, mocne fwd, czas na awd :)

 

Chcę kupić WRX-a od 2002 wzwyż, chętnie wersję po lifcie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczór,

poniewczasie znalazłam taki wątek... więc witam się dopiero teraz.

Witam, niedawno zostałam panią Manfreda - srebrny Legacy 2.0 MY99, wolny ssak... a ja jego niewolnica :???:

Jak pojechałam go oglądać to go zaczęłam bezwiednie głaskać po kierownicy, cóż było robić - musiałam kupić... no i mam :mrgreen:

WITOJCIE!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieńdobrywieczór,

poniewczasie znalazłam taki wątek... więc witam się dopiero teraz.

Witam, niedawno zostałam panią Manfreda - srebrny Legacy 2.0 MY99, wolny ssak... a ja jego niewolnica :???:

Jak pojechałam go oglądać to go zaczęłam bezwiednie głaskać po kierownicy, cóż było robić - musiałam kupić... no i mam :mrgreen:

WITOJCIE!

 

Witamy :cool: :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

jakis czas temu się zarejestrowałem...znowu...! bo niestety musiałem załozyc jeszcze raz konto. ale z grzeczności... witam.

oczywiście mam auto tey wspaniałej marki SUBARU ale sprzedaje :( z ta nadzieją, że kiedys kupię :)

ale jak ktoś jest zaiteresowany to...

http://otomoto.pl/subaru-impreza-gl-gaz-C8269865.html

zapraszam

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...