Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

 

Dlatego, że się nie skonsultowałam :wink:

 

Zaleca się, olewanie ran, namaczanie wątroby i godzinka dziennie sportu (rzut oszczepem, podnoszenie ciężarów, ucieczka z miejsca wypadku) lub innego, równie relaksującego zajęcia.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

To zaszczyt znaleźć się w tak szacownym gronie.

 

No i potrafią się ludzie ładnie przywitać i matce humor poprawić do cna zrąbany całodzienną charówą ... no chyba, że pisałeś o kimś innym.

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak rozumiem pytanie było retoryczne. Zarejestrowany jestem od jakiegoś czasu - czytam tylko - ale opinię już sobie wyrobiłem - grono szacowne. Zresztą odkąd regularnie zacząłem jeździć Subaru przynależność do klubu odczuwam również w pozdrowieniach od innych użytkowników tej marki. To miłe i chyba unikalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy i fanów marki Subaru!

 

Na razie witam jako fan, a niedługo kierownik Imprezki... znaczy niedługo, jak mi ktoś sprzeda GT'ka 00 :wink: , ale o tym gdzie indziej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Zdradziłem dla was Mazdę. Do tej pory jeździłem Mazdą 6 postanowiłem zamienić ją na nowszy model i tym nowszym modelem okazał się Outback z motorkiem 3.0 wersja USA. Pierwsze wrażenia z jazdy rewelacyjne, a przecież przesiadłem się z M.6 a nie z Poloneza. Ciekaw jestem waszych opinii o tym aucie, wiem że nie mało pali, na mieście wyszło mi 16l/100. Mam parę pytań technicznych, ale te zadam we właściwym dziale.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rally_maniac, mam nadzieje że jednak kupisz WRXa, niech Cię przypadkiem pragmatyzm nie sprowadzi na złą drogę :twisted:

 

No ja mam nadzieje że jednak Forek. Jesli nie wiesz jeszcze jaki to podpowiem ze manual to po pierwsze no i fajnie jak turbo. Osobiście polecam 2.0XT daje niesamowitą frajdę z jazdy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich :smile:

 

Poczytuje forum i jego archiwum od jakiegos czasu więc w końcu wypadałoby się przywitać.

 

Jestem na etapie poszukiwań forka więc może w przyszłości będę pełnoprawnym użytkownikiem forum.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...