Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

zakochalam sie w subarowiczu i jego subaru zaczyna przechodzic na mnie....

:

 

wenerycznie?!! ... czy spadkobiernie?

 

mamusia

 

:shock: a co to za manipulacja słowna??? chociaż pewnie bym się nie obraziła jakby przechodziła nie tylko miłość do subaru, ale także samo subaru :mrgreen:

a jaką drogą przechodzi??? hmmm to już chyba nasza tajemnica :razz: ale na spadek nie liczę :lol:

 

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 9:41 am ]

 

To jak z posiadaniem imienia Bohdan i Bogdan.

-Tak zle, a tak niedobrze. :mrgreen::mrgreen:

 

W tem przypadku należy wybrać mniejsze zło.

 

mamusia

 

nie rozumiem czemu żle i niedobrze :roll: zdecydowanie wybieram zawsze lepsze dobro :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie posiadam subaru :cry:.

Jak na razie tylko moge posluchac odglosu silnika i popatrzec na kierownice, z prawego siedzenia :razz: , ale zakochalam sie w subarowiczu i jego fascynacja subaru zaczyna przechodzic na mnie....

Nie wiem jak się to skończy? ......hmmmmmm może jak będzie spał zabiorę mu kluczyki i będę szczęsliwą posiadaczką imprezuni ;).

Na razie przygotowywuję się do opanowania sztuki pilotażu, żeby mój luby był ze mnie dumny na tegorocznych plejadach. :lol:

 

A który to Subarowicz? :grin:

Witaj w gronie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też! Zawsze "lepiej jest dobrze jechać niż źle iść"

widzę, że się rozumiemy :razz: :grin:

 

[ Dodano: Czw Kwi 23, 2009 3:11 pm ]

A który to Subarowicz?

Witaj w gronie

Witam :wink: jest taki jeden przystojniacha, obecny na forum już jakiś czas (唐手) :?: :?: :?: , który mocno zakręcił mi w głowie swoją osobą i zamiłowaniem do subaru :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie wybieram zawsze lepsze dobro :cool:

 

Ja też! Zawsze "lepiej jest dobrze jechać niż źle iść"

 

 

Pozdrawiam

I tu mogę polemizować bo w ub roku trafił mi się powrót z Warszawy w kierunku Tarczyna i Krakowa w dniu wyjścia pielgrzymów do Częstochowy . Korek zaczynał się w Śródmieściu Warszawy i skończył w Tarczynie - 30 km !!! Całe pobocze zajęte przez samochody ciekawskich i rodzin pątników . Wszyscy zmuszeni byli iść prawym pasem , a lewym "jechały" auta . 30 km korek pokonany w 6 godzin . Miliony wyrzucone w błoto , bo grupa ludzi sterroryzowała kierowców . Nie wiem w jakich dniach będą EURO , ale dobrze gdyby tego dnia była i pielgrzymka i mecz . Może ktoś pochyli się nad naszym problemem . Następnego dnia pielgrzymi idą 15 km tą samą siódemką i znów korek , a potem trasą na Końskie trasą 728 i znów zatory . Chyba lepiej wtedy iść - nogami prędzej !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FIREK

W okolicach głównego PKP są 2 hostele. Powinno być tanio (ale warunków nie znam).

1)

www.avantgardehostel.pl

"PROMOCJA: pokoje 2-osobowe w cenie 100zł/pokój/dobę, pokoje 1-osobowe

w cenie 80 zł/pokój/dobę"

 

2)

http://www.dwpiast.pl/

"INDYWIDULANI / STUDENCI / UCZNIOWIE

Pok 1os z umywalką

99 PLN/79 PLN"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Chcialbym sie przywitac ze wszystkimi fanami marki Subaru. Od lat jak widze Impreze na ulicy to mi szyciej bije serce, dlatego jestem tu na forum, druga sprawa to taka, ze juz sa przyotowane pieniazki na WRX-a i szukam autka dla sieie z niecierpliwoscia.

Pozdrawiam i witam wszyskich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM WAS NIEWĄSKO!!!

Po wielu latach marzeń i westchnień postanowiłem wziąć wszystko w swoje ręce i zrealizować plan kupna moje ulubionej marki jakim jest IMPREZA STI.

Mam nadzieje, że w niedługim czasie marzenie sie spełni ponieważ szukam (mam nadzieję że owocnie) tegoż autka.

Liczę szczególnie na Waszą pomoc, doświadczenie i wiedzę.

 

Kiedyś słyszałem dobrą rade którą postanowiłem się kierować:

 

,,lepiej wspominać niż żałować"

 

Jeszcze raz witam i pozdrawiam!!! :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Właśnie stałem się właścicielem Subaru Forester 2.0 Turbo z 1998 roku. Długo się zastanawiałem czy kupić to auto ale przekonałem się po wielokrotnym odwiedzeniu tego Forum. Opinie o Subaru wydają się bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że ja też nie będę mógł złego słowa o swoim powiedzieć :-)

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Właśnie stałem się właścicielem Subaru Forester 2.0 Turbo z 1998 roku. Długo się zastanawiałem czy kupić to auto ale przekonałem się po wielokrotnym odwiedzeniu tego Forum. Opinie o Subaru wydają się bardzo pozytywne. Mam nadzieję, że ja też nie będę mógł złego słowa o swoim powiedzieć :-)

Pozdrawiam

 

WOT optymist... :wink:

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...