Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

cześć wszystkim.Subaromaniak od 1999r kiedy to po raz pierwszy zobaczylem i uslyszalem Impreze WRC Holka przemykajaca przez Wielka Puszcze, jeden z odcinkow owczesnego Rajdu Polski:) Sam jezdze Corolla, ale kiedys bedac w juesej mialem legacy '98,ktore przejela potem siostra a obecnie zamienila go na Outbacka '06, oczywiscie za moja namowa :grin: Podobno Corolle sa nie do zajechania, ale kiedys na pewno i na moją przyjdzie kres a wtedy nabędę cos z japonskim boxerem pod maską :lol: Dlatego juz teraz sobie tutaj kopię:)

pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich witających i oczekujących na powitanie, witam "starych" forumowiczów i zupełnie nowych, jak ja sam. Od dwóch tygodni jestem szczęśliwym subarowiczem i mam nadzieję, że bakcyla już nie zgubię. Macie jakieś porady dla początkujących użytkowników Forestera XD? Chętnie skorzystam bo lubię uczyć się na cudzych błędach :lol: Pozdrawiam serdecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek555, yooreck, witajcie :mrgreen: nie zważajcie na pierdoły i dbajcie o dobre humory :lol:

krzysiek555, powoli robi się tak, że coraz trudniej nabyć to co Cię kiedyś urzekło :arrow: spiesz się Chłopie z zakupem, nie czekaj :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

cześć wszystkim.Subaromaniak od 1999r kiedy to po raz pierwszy zobaczylem i uslyszalem Impreze WRC Holka przemykajaca przez Wielka Puszcze, jeden z odcinkow owczesnego Rajdu Polski:) Sam jezdze Corolla, ale kiedys bedac w juesej mialem legacy '98,ktore przejela potem siostra a obecnie zamienila go na Outbacka '06, oczywiscie za moja namowa :grin: Podobno Corolle sa nie do zajechania, ale kiedys na pewno i na moją przyjdzie kres a wtedy nabędę cos z japonskim boxerem pod maską :lol: Dlatego juz teraz sobie tutaj kopię:)

pozdrawiam wszystkich forumowiczow!

:evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

krzysiek555, yooreck, witajcie :mrgreen: nie zważajcie na pierdoły i dbajcie o dobre humory :lol:

krzysiek555, powoli robi się tak, że coraz trudniej nabyć to co Cię kiedyś urzekło :arrow: spiesz się Chłopie z zakupem, nie czekaj :wink:

 

wiem ze coraz trudniej, tym bardziej ze dolar się pnie, a mierzę w SI 2.2 lub 2.5 RS koniecznie 2dr. Na razie pozostaję więc sympatykiem. Poza tym mam szczytny cel ukończyć najpierw sezon srintów na torze w Tychach moją Rolką :razz:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Jak do tej pory jeżdżę VW Golfem III 1997, 1,8 Kombi. Za dwa tygodnie rozpoczynam zabawę z Leśnikiem 2,5 XT. Na forum zaglądam już od jakiegoś czasu ale teraz czas już solidnie przygotować się teoretycznie do eksploatacji przyszłego autka.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...