Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich,

 

jestem wielkim fanem Peugeota 205 - mialem kiedys takiego, ale sie... rozlecial. :/ Od czasow 205tki zaczalem robic znacznie wiecej kilometrow i pomyslalem, ze fajnie byloby posiadac jakies bezpieczne autko, dzieki ktoremu czerpalbym nie mniej przyjemnosci z jazdy niz poczciwa 205ka - o ile to oczywiscie na naszych drogach mozliwe.

 

Caly czas poluje na jakies subaru. Nie zalezy mi na gigantycznych osiagach. Wystarczy boxer i 4x4. ;)

 

Pozdrawiam wszystkich forumowiczow,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jestem tą osobą, która pomoże logistycznie organizować: szkolenia i zabawy na torze z AL-em.

 

Cześć! Nareszcie... :grin:

 

Dziewczęta i chłopcy, poznajcie Małgośkę... i nie próbujcie się z nią lekkomyślnie ścigać, jakby co :twisted: :wink:

 

Małgoś - poznaj resztę stada i nie dziw się za bardzo, my tutaj jesteśmy czasem "normalni trochę inaczej" :mrgreen: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów subaru,lepiej póżno niż póżniej . Nazywają mnie Roy i myślę że mogę się w tym gronie przydać w tematach związanych z wyglądem autek jestem lakiernikiem.Pozdro Roy.

 

Cześć!

 

A nie jesteś czasem z W-wy? Bo muszę coś podmalować ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich subaromaniaków. Od dwóch dni posiadam Impreze Coupe i mam tylko jeden komentarz: " Felga do Mercedesa SLR - 10000zł, perforowana skóra do M6 - 20000zł, poczuć to COŚ jadąc własną Imprezą - BEZCENNE..." PZDR Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałbym bardzo serdecznie przywitać użytkowników forum Subaru . Mam na imie Maciek , jestem z Warszawy . Obecnie jestem posiadaczem Saab`a 9-3 Aero a w niedaliekiej przyszłości zamierzam zakupić Forestera 2.0 XC . Nie mogę już się doczekać . POZDRAWIAM WSZYSTKICH użytkowników tego forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To teraz mogę się już bez wstydu przywitać :cool: Niebieski STI odebrany, pierwsze 500km zrobione :lol: Jeszcze w tym tygodniu chciałbym przeprowadzić pierwszy tjunink - najwazniejsza rzecz dla lazdego rajdowca czyli BOV. To pozwoli mi (jako czlowiekowi o wybitnym zacieciu rajdowo-wyczynowym) jeszcze szybciej i efektowniej pokonywac winkle na super-OS wokół Cynamonu i HotL'a :wink: :lol: :cool:

 

Niestety samochód został lekko zdewastowany na centralnym składzie w Szwecji, gdzie jakis miejscowy huligan walnął swoje graffitti - jakiś Peter Solberg III czy jakos tak. Nic juz ludzie nie uszanują... :wink: :lol: :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...