Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Kłaniam się. Mam na imię Tomek i aktualnie jeżdżę Kangurem. Jako, że Kangoo jest 2-miejscowy a szykuje mi się powiększenie rodziny, zachodzi potrzeba zakupu nowego auta. Od zawsze kochałem się w rajdowych Imprezach i szafiastych Foresterach. Stwierdziłem, że to dobry moment, żeby nabyć Subaru:) Przy następnym aucie mogę być już trochę zbyt rozsądny i przypadkiem kupić jakiegoś dziadkowoza... Tak, więc poszukuję większego Subaru, jeszcze nie wiem czy Forestera, czy Legacy czy Outbacka bo wszystkie te modele mi się podobają. Wiem, że chcę auto z charakterem i na lata. Mam nadzieję, że forum trochę wyklaruje moje rozterki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Nazywam się Tomek i własnie się przeprowadziłem na zadupie pod Wawę. Jako że spodziewam się potomka a moja Luba nie ma samochodu, postanowiłem że trzeba się wyposażyć w coś solidnego 4x4 z silnikiem nie do zdarcia. Tak padło na Forka rocznik 02-05. W trakcie szukania ale mam nadzieje, że niedługo będę mógł się pochwalić żony samochodem ;P (jak wszyscy)

 

TM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, najwyższy czas się przywitać. Jestem Dawid, z okolic zakopanego. Do niedawna jeździłem głównie Alfa 147, teraz jednak musiała zrobić trochę miejsca w garażu drugiej czarnulce-GC8, która zawitała u mnie tuż przed nowym rokiem, a dzisiaj posmakowała juz śniegu pod kołami:)

 

Pozrawiam i życzę frajdy z jazdy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Od prawie 2 lat jestem z grubsza szczęśliwym posiadaczem Forestera MY97 na wolnnym ssaku. Przejechał ze mną ponad 50kkm, bez poważnej awarii...

 

Z "grubsza szczęśliwym" bo walczę z kilkoma drobnymi usterkami (wycieki z silnika, przegub LP), ale o tym już w innym dziale...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

jestem już prawie posiadacze, Outbacka.

Szukałem H6, ale znalazłem piękny, zadbany moim zdaniem model 2,5 z 2007 z USA,

i zapewne od niedzieli będę jego, mam nadzieję szczęsliwym, posiadaczem .

Przebieg 38000 mil, sprawdzony jako mienie z przebiegiem 700 mil.

Pachnie nowością :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry.

Jestem tu nowy... :D

 

Planuję zakup trochę lepszego auta niż posiadany obecnie Duster 4x4 . Subaru zawsze mi się podobało, głównie ze względu na napęd 4x4 . I inensywnie rozważam zakup nowego (My13) Forestera 2.0 XT. Jazda próbna była zachęcająca. Trochę mnie martwią śliskie fotele bez podparcia lędźwiowego ale tylko trochę. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

już od jakiegoś czasu rozglądam się za Subaru. Początkowo miała być Impreza 2005 - 2007, ale niestety po dokładniejszych oględzinach okazało się, że nie jest to auto zbyt rodzinne. Przejechałem się kiedyś Legacem no i się zakochałem... w planach zakup Legacy z lat 2004 do 2006. Póki co zamęczam już pełnoletnią Mazdę...

Pozdrowienia z Nowej Rudy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...