Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Jestem Artur

Jestem "nowy" i od dzis bede tutaj razem z Wami :)

Przesiadlem sie ze 150 konnego Hyundaia Coupe GK '06r. na 211 konne Subaru Forester 2,5 XT :):yahoo:

Wrazenia z jazdy - bezcenne :)

 

zaczynam przygode z marka (raczej na dluzej) i fajnie bylo by sie spotkac z kims z okolic Radomia, Pulaw, Kozienic i okolic :)

 

Jestem ze Zwolenia i nie znam nikogo blizej zwiazanego z marka :P

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem ze Zwolenia i nie znam nikogo blizej zwiazanego z marka :P

Poszukaj kolegi o nicku Adson, szczególnie aktywny jest w wątku z pozdrowieniami ;) Jest również z WZW. Mi też się czasem zdarza bywać w okolicach (bardziej WLI), więc może kiedyś uda się spotkać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Jestem Artur

Jestem "nowy" i od dzis bede tutaj razem z Wami :)

Przesiadlem sie ze 150 konnego Hyundaia Coupe GK '06r. na 211 konne Subaru Forester 2,5 XT :):yahoo:

Wrazenia z jazdy - bezcenne :)

 

zaczynam przygode z marka (raczej na dluzej) i fajnie bylo by sie spotkac z kims z okolic Radomia, Pulaw, Kozienic i okolic :)

 

Jestem ze Zwolenia i nie znam nikogo blizej zwiazanego z marka :P

 

pozdrawiam

 

Aż nie mogę uwierzyć że jest ktoś na forum ze Zwolenia :)

 

Ja chyba kolege znam :D jak dobrze pamiętam gadaliśmy już nie raz :P no chyba że to nie Ty :P

 

to może mini spot ? Artur ? DAF ? Bednarcm ? może ktoś jeszcze ? :P

Edytowane przez Adson
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Jacek z Bydgoszczy

 

Kupilem nowe Legacy 2.5I ( z salonu 2012) wczesniej jezdzilem tylko Renault Laguna (bardzo dobre auta - komfortowe i szybkie, zwsze z salonu )

 

Jest super

automat dziala perfekcyjnie a dzwiek silnika jest niepowtarzalny , prowadzenie tego auta to bajka , nie bede mowil o "paddle shifter" przy kierownicy bo to jest dla ludzi ktorzy chca troche wycisnac wiecej z tego auta ( a mozna )

 

:) :) :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uszanowanie dla Wszystkich właścicieli SUBARU ,chciałbym się serdecznie przywitać ze Wszystkim ,jestem 30paro latkiem posiadam forka 2004MY 2.0 BI-FUEL JTG od 2 miesięcy ,markę i model kupiłem pierwszy raz ponieważ lubię eksperymentować i móc się w życiu cokolwiek wypowiedzieć o różnych markach .prywatnie mąż , ojciec i zapalony narciarz co było też bodźcem do zakupu kolejnej zabawki...pozdrawiam Bartosz

 

Uszanowanie dla Wszystkich właścicieli SUBARU ,chciałbym się serdecznie przywitać ze Wszystkim ,jestem 30paro latkiem posiadam forka 2004MY 2.0 BI-FUEL JTG od 2 miesięcy ,markę i model kupiłem pierwszy raz ponieważ lubię eksperymentować i móc się w życiu cokolwiek wypowiedzieć o różnych markach .prywatnie mąż , ojciec i zapalony narciarz co było też bodźcem do zakupu kolejnej zabawki...pozdrawiam Bartosz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczów.

Mam na imię Piotr i od roku jestem szczęśliwym posiadaczem Forestera SF 2.0GX ale wszystko na to wskazuje, że rodzina spod znaku plejad się powiększy o Imprezę (jestem w trakcie poszukiwań) :)

 

Jeszcze raz witam i Pozdrawiam! :)

Edytowane przez Boromir
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...