Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Swiezynka wita swiezynki

Nie wiem czy tez to czujecie ze nie tesknimy za tym zeby na ulicach bylo wiecej subaru ale jak je zobaczymy to czujemy sympatie do tego kogos w srodku i oczekujemy ze nie przyniesie nam wstydu

 

Co prawda JESZCZE nie jestem posiadaczem słusznej marki ale coś w tym jest... :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Noszę się z zamiarem kupna Subaru, stąd moja rejestracja na tym forum. Dodam, że zanim się zarejstrowałem przeczytałem kilkanaście tematów na forum ogólnym i jestem zachwycony poziomem reprezentowanym przez Szanownych Użytkowników.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

deynaWitam wszystkich. Noszę się z zamiarem kupna Subaru, stąd moja rejestracja na tym forum. Dodam, że zanim się zarejstrowałem przeczytałem kilkanaście tematów na forum ogólnym i jestem zachwycony poziomem reprezentowanym przez Szanownych Użytkowników.

 

Pozdrawiam

 

Pozdrawiam i zegnam

Mysle ze Ci przejdzie gdy poczytasz:

 

viewtopic.php?f=1&t=123595

 

Jeszcze czas, masz szanse, ratuj sie poniewaz potem bedzie juz tylko gorzej :D:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po lekturze postów na wielu różnych forach stwierdziłem, że rodzina Subaru mi najbardziej odpowiada.

 

Ciekawy argument przy wyborze auta... :wink: :mrgreen:

 

Welcome everybody. (Jak już rodzice za młodu wydawali pieniądze na lekcje angielskiego, to teraz muszę czasem błysnąć angielszczyzną, żeby się kasa nie zmarnowała...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...