Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Nie wiem czy już się witałem na forum czy nie ,ale:

Jako pierwsze subaru miałem Justy 1.2 4WD 5b z 86r- wkładałem w niego co nie miara. Dostał nowy kpl sprzęgła , nowe przeguby , półosie , oponki i wiele innych dupereli. Poprostu nie żałowałem na nie żadnej złotówki bo odwdzięczał się niezawodną pracą i jazdą ,czy to w zimę czy deszcz czy słońce.

Kiedy to dowiedziałem się ,że będe tatuśkiem postanowiłem zmienić auto na większe ,a i tu zaczęło coś postukiwać (prawdopodobnie panewka wału).

Zmuszony przez swoją drugą połówkę sprzedałem subaru i kupiłem w to miejsce BMW E30. To auto już nie miało duszy. Nie chciało mi się w niego nic ładować pieniędzy.

Założyłem jedynie gaz do niej i tak się toczyłem przez chyba rok czasu, aż postanowiłem to zmienić i odzyskać moje justy.

Niestety kontakt z kupującym się urwał i justy nie udało się odkupić ,więc poszukałem coś z marki ,ale większego.

Los chciał ,że znalazłem z Warszawy czyli tam gdzie mieszkam dość tanie subaru legacy w kombi.

Od razu zadzwoniłem i umówiłem się na oględziny. Doznałem niezłego szoku jak zobaczyłęm drzwi bez ramek okiennych ,niebieskie podśw zegarów ,klimę ,wspomaganie i masę innych dupereli. Jednym słowem wziąłem je tego samego dnia i nie żałuję.

Autko to dokładnie subaru legacy 2.0 4WD kombi z 93r nie uturbione :D

Układ wydechowy cały ,razem z katem i innymi tłumikami co powoduje ,że silnika prawie nie słychać. Choć nie powiem chciałbym czasem posłuchać pomruku H4 hehe

 

Innymi słowy witam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właśśnie trafiłem przypadkiem na ten wątek :mrgreen:

no to jak już jestem to wypada żebym i ja po 3 latach w końcu się przywitał :mrgreen::idea::mrgreen:

pozdrawiam

Witacz

i to jak ładnie :D setnym postem 8) :mrgreen: powitać :twisted: :wink:

 

-- Cz paź 20, 2011 10:29 pm --

 

 

my_little_darkfire_by_bomarc-d478dv6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heloł joanna jeszcze jeden i będzie 102 (idę jak czołg) :twisted:

bardzo słusznie :twisted:

 

co słychać u Wiśni :D :?:

a dziękuję, bardzo dobrze :D pohasała dzisiaj trochę po błotku to od razu i jej i mnie lepiej się na serduchach zrobiło 8) a jak tam Twój czterołap :wink: :D ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój forczysław został udekorowany świniaczem :mrgreen: i teraz dumnie pręży się do startu :mrgreen:

 

pohasała dzisiaj trochę po błotku to od razu i jej i mnie lepiej się na serduchach zrobiło 8)

słyszałem o wiśniach w likierze (a nawet próbowałem :twisted: ) ale wiśnia w błocie... :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mój forczysław został udekorowany świniaczem :mrgreen: i teraz dumnie pręży się do startu :mrgreen:

u lala... to będzie lans na mieście :twisted::mrgreen:

 

słyszałem o wiśniach w likierze (a nawet próbowałem :twisted: ) ale wiśnia w błocie... :mrgreen:

a ja wiśni w likierze nie lubię :? za to wiśnia w błotku... :twisted::twisted::twisted:

 

 

 

miodzio! :twisted: 8) :mrgreen:

 

zdecydowanie polecam :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...