Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Od prawie dwóch lat używam forestera 2,5 turbo z 2005/6. Auto jest typowym przedstawicielem gatunku, po 150 tys. padły tylne amory, w sierpniu br uszczelka pod głowicą. Ale nie zamienię tego brzydactwa na inne...A już niedługo spadnie śnieg... :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim wozem prowadze recykling surowców wtórnych. Spotkać mnie można tylko w na dziale alkoholowym :evil::mrgreen:
Już nie przemycasz prochów? :oops:

 

 

nudne to jest zajęcie nie chce mi sie wole wozić obornik :P:lol::D

 

hoop witaj, przywiało Cie tu :mrgreen: . Lepiej spadam z tąd bo to nie dział ze spamem :P:mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników forum Subaru :)

Jestem Rafał i zarejestrowałem się w celu zdobycia informacji na temat Subaru WRX STi MY11. Jeśli znalazłby ktoś kto ma wiedzę na temat tego samochodu prosiłbym o kontakt na PW, oczywiście forum też prześwietlę ;)..

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym na co dzień jeżdże Accordem ;)

Ja to bym na zapoznanie spróbowała palcówki, a nie nie pchała się z ...accordami.

 

 

mamusia

 

-- 9 lis 2011, o 03:24 --

 

zarejestrowałem się w celu zdobycia Subaru STi MY11. Jeśli znalazłby ktoś - prosiłbym o kontakt
Znaczy ....chesz kupić czu ukraść?

 

mamusia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zarejestrowałem się w celu zdobycia Subaru STi MY11. Jeśli znalazłby ktoś - prosiłbym o kontakt
Znaczy ....chesz kupić czu ukraść?

 

mamusia

 

Hm nie wiem dlaczego zostało wykasowane co nie co z mojego oryginalnego posta: "zarejestrowałem się w celu zdobycia informacji na temat Subaru WRX STi MY11". Ogólnie miałem na myśli awaryjność oraz na co zwracać szczególną uwagę. Polecam czytanie ze zrozumieniem..

 

@down. Może i żarty, ale znane tylko stałym bywalcom forum.. Nie rejestrowałem się tutaj żeby czytać o "oryginalnych" użytkownikach, tylko z innego powodu ;).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ravie, pozyskanie informacji moze miec rozne formy, na tym forum panuje atmosfera swobodna i przyjazna, na pewno nikt Cie nie potraktuje zlosliwie. Ja na poczatku chcialem niektorych pozabijac lub trwale okaleczyc :mrgreen:

Z pewnoscia znajdziesz tu ludzi z doswiadczeniem i gotowych do pomocy :)

Na pewno nie bedziesz sie tu nudzil

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A poza tym na co dzień jeżdże Accordem ;)

Ja to bym na zapoznanie spróbowała palcówki, a nie nie pchała się z ...accordami.

 

 

mamusia

 

Da się załatwić ;) Może jeszcze jakiś bigosik, kiszka i najbardziej sławetny trunek 50+ %o zwany duchem puszczy ?;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...