Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Hello :D

kupiłem od ggggtt Imprezę GT MY98 (http://forum.subaru.pl/viewtopic.php?f=15&t=146354&view=unread#unread), będę starał się kontynuować dobrą tradycję jeżdżenia tym autkiem i poprawić własne umiejętności (przesiadam się z toyoty corolli 2003 :twisted: ). Gdyby nie forum, najpewniej nigdy bym się nie zdecydował na kupno, choćby ze względu na brak wiedzy i doświadczenia w ocenie samochodu używanego. Dziękuję ggggtt za pomoc i wszystkie przydatne informacje, jednocześnie przepraszam, że zabrałem Ci Twoje dziecko :cry:

Pozdrawiam, Michał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześc - witam wszystkich

 

Po posiadaniu paru BMW (e46 320d, e90 320d, e92 330d, e93 330d,) i działaniu na forum BMW-KLUB

postanowiłem wprowadzic dość poważną zmianę auta na

SUBARU IMPREZA STI

 

Hello

kupiłem od ggggtt Imprezę GT MY98 (viewtopic.php?f=15&t=146354&view=unread#unread), będę starał się kontynuować dobrą tradycję jeżdżenia tym autkiem i poprawić własne umiejętności (przesiadam się z toyoty corolli 2003 ). Gdyby nie forum, najpewniej nigdy bym się nie zdecydował na kupno, choćby ze względu na brak wiedzy i doświadczenia w ocenie samochodu używanego. Dziękuję ggggtt za pomoc i wszystkie przydatne informacje, jednocześnie przepraszam, że zabrałem Ci Twoje dziecko

Pozdrawiam, Michał

 

131930877806.gif?1319412024

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie. Jestem z okolic poznania. Zawitałem do was bo chce zostac posiadaczem WRX STI od pewniego czasu poszukuje intensywnie, kwote jaka mam to 45k. tak wiec mam nadzieje do zobaczenia na spocie.

 

Witam i gratuluję optymizmu i samozaparcia. Za tyle pieniążków lepszym rozwiązaniem jest zakup WRX np tego: http://www.subaru.pl/komis/detale.php?SID=1149&DID=-1 albo innego :wink: Na STI w dobrym stanie nie styknie :( no chyba, że rocznik 96-97 :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

 

Zaraziłem się manią Subaru. :twisted:

 

W chwili obecnej ujeżdżam Mx5, ale powoli myślę o zakupie w przyszłym roku 2 samochodu do "codziennej" jazdy czyli Imprezy :).

 

Na razie przekopuję się przez niezliczone ilości wątków na forum.

 

Liczę na Waszą radę i pomoc przy przyszłym zakupie.

 

Pozdrawiam

Markoz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...