Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich

Prowadzę warsztat zupełnie nie związany z Subaru, mam kilka aut z napędem na cztery koła, ale z czystej sympatii do wszystkiego co odpycha się na cztery łapy kupiłem dziś Subaru Justy z 1993 roku w bardzo fajnym stanie...no może poza silnikiem i sprzęgłem...ale tu już aż się palę do działania.

Pozdrowienia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fidel25, Ale ładna :D Wytłumacz szybko, że to taka Justyna... Bo ktoś tu może być prokuratorem :P

TomaszOBK, Zaraz ktoś wklei jakiś numerek z regulaminu, ale... Na forum Toyoty była super atmosfera 8) :mrgreen::twisted:

 

Cześć Świeżynki

clockwork_orange2.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Ja również zachorowałem na nieuleczalną chorobę - Subaru i od miesiąca posiadam Imprezę 2.0 GD (bez wiatraka:), w wersji SW.

Dzięki temu forum mam nadzieję uzyskać wiele cennych informacji dotyczących użytkowania tego japońskiego wynalazku.

Pozdrawiam serdecznie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

nazywam sie Marcin nie mam jeszcze auta ale szukam bezskutecznie od jakiegos czasu na WRX GD rocznik 2001-2003, potrzebuje go dosc szybko i nie moge nic trafic . Auto musi byc bez wiekszego wkladu finansowego bo zaraz po swietach ruszam nim na dluzsza wycieczke (6miesiecy) za granice gdzie raczej nie bede mogl serwisowac.

 

jezeli macie cos do sprzedania lub znacie jakies dobre sprawdzone wrx , prosze o kontakt.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczów.

Po 12 latach bycia fanem marki SUBARU wczoraj stałem sie posiadaczem Outbacka 2.5 serja pierwsza .Nie pożałowałem grosza i auto zakupiłem w super stanie i takie chciałbym żeby było zawsze.Zamierzam o nie dbać,pielęgnować i kochać :D .Dla tego wasza wiedza o SUBARU będzie mi bardzo pomocna.

Pozdrawiam wszystkich ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...