Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich, miło mi dołączyć do grona :) . Od zawsze trzymałem się japończyków, do tej pory były Hondy ale od niedawna jestem szczęśliwym posiadaczem Subaru Outbacka 2001 2,5 i jestem pod dużym wrażeniem tej marki. Myśle że to będzie dłuższy związek :) Pozdrawiam wszystkich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pozdrawiam wszystkich !
Pozdrawiam Cię również :mrgreen:

 

Witamy się w jednym wątku, o tutaj :arrow: viewtopic.php?f=1&t=101962&view=unread#unread :mrgreen:

We wlasciwym miejscu Witam wszystkich!;)

Aga lubi sobie żartować

SoftCut, dział

viewforum.php?f=37

 

-- Pt lis 25, 2011 12:43 pm --

 

Witam forumowiczów.

Po 12 latach bycia fanem marki SUBARU wczoraj stałem sie posiadaczem Outbacka 2.5 serja pierwsza .Nie pożałowałem grosza i auto zakupiłem w super stanie i takie chciałbym żeby było zawsze.Zamierzam o nie dbać,pielęgnować i kochać :D .Dla tego wasza wiedza o SUBARU będzie mi bardzo pomocna.

Pozdrawiam wszystkich ;)

Cześć DzikDzik

 

 

alex_the_large.png

Cześć świeżynki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie całe Szacowne Forum :)

 

Jestem nosicielem wirusa Subaru od ponad 1.5 roku, trochę się z tym ukrywałem, wstydziłem, szpiegowałem forum anonimowo tudzież w przebraniu, ale skończyło się - przyszedł czas na odważny coming-out więc oto jestem :)

 

Autka są dwa: po bułki hawk sti us z 2006 w jedynym słusznym malunku (chyba forumowe zresztą) a do zabawy piękne limitowane granatowe ra z 1996.

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za tak mile przewitanie, :) ale to chyba raczej ja powinienem zaczac :roll: , wiec....

....wiec na imie mam Krzysiek i jestem posiadaczem imprezki ze 3 latka i pragne pozdrowic wszystkich szczesliwych posiadaczy subarynek (i nie tylko) :lol:

:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...