Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Tym razem we właściwym miejscu witam wszystkich ;-)

Od dzisiaj jestme właścicielem leciwej Justyny rocznik 97.

autko całkiem zdrowe wygląda, pomijając parę dziuer w podłodze, które na dniach powinny być zrobione ;-)

fotka poniżej:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo, ale to bardzo przepraszam za spóźnioną odpowiedź, ale wciągnęły mnie inne wątki (ten o oleju na przykład). Czyli odpowiadam:

 

Po lekturze postów na wielu różnych forach stwierdziłem, że rodzina Subaru mi najbardziej odpowiada.

 

Ciekawy argument przy wyborze auta... :wink: :mrgreen:

 

 

Naprawdę, tak było, sporo for przejrzałem. Nie mogłem zrobić żadnych jazd próbnych, uwierzyłem WAM - FORUMOWICZE na słowo, że Subaru się jeździ dobrze, jeżeli nie bardzo dobrze. Byłem niby w paru salonach sprzedaży, ale w zasadzie nigdzie nie złapałem "specjalnej wibracji" i wychodziłem po krótkim rzuceniu okiem. Aż w końcu pewnej nocy na trasie z W-wy minęły mnie piękne 4łapy outbackowe. Krótkie pytanko do rodziny: a może takie? - rodzina kiwnęła głowami (sztuk dwie), a dziecko dostało zadanie zapamiętać numer do dealera.

Rano okazało się, że nawet nie trzeba czekać i zamawiać, autko za chwilę będzie pod warunkiem, że subaraczek będzie czarny. I jest czarny.

 

A tu, to nie wiem, o co chodzi:

 

 

przyjacielsko pouczony przez Moda spieszę się przywitać.

 

 

Siakoś słabo pouczył, TomaszOBK.

 

Jakoś nie kumaty jestem. Jeślim nie dopełnił czegoś, to pouczcie mnie tak kawa na ławę, towarzysze.

 

A jeśli chodzi o motywację wyboru auta, nie ja jeden kierowałem się opiniami na forum, poza tym teraz fora internetowe to jedno z poważnych narzędzi marketingowych:

 

Witam wszystkich.

 

Jeżdżę zupełnie różnym autkiem od Subaru, ale... Fajne forum, widzę, że fajni i przyjaźni ludzie z mega pomyslami A WRX zaparkuje w przyszłości obok włoskiej siostry

Prymie - tak trzymać!

 

Pozdrawiam i jako świeżynka witam raz jeszcze wszystkich na czterech łapach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale świeżynek nawaliło :shock: byłem jakiś czas temu a teraz tyyyyle stron przybyło a na każdej stronie taaaakie tłumy :shock:

 

-- N lis 20, 2011 1:21 pm --

 

Witam,

Tym razem we właściwym miejscu witam wszystkich ;-)

Od dzisiaj jestme właścicielem leciwej Justyny rocznik 97.

autko całkiem zdrowe wygląda, pomijając parę dziuer w podłodze, które na dniach powinny być zrobione ;-)

fotka poniżej:

 

 

jesteś właścicielem ( :!: ) leciwej 14 letniej ( :shock: :!: ) Justyny :?: zaraz nam prokurator zabierze forumowicza :mrgreen::mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i się stało:) Stałem się posiadaczem Subaru! Na początek trafiłem na niezły egzemplarz Imprezy kombi 2,0 95/96 rok:)

 

Czy ktoś z Was może wie, gdzie można dostać obudowę spryskiwacza reflektorów?

 

Pozdrawiam Wszystkich!

 

 

od tego masz dział kupię/sprzedam (spójrz na dole strony głównej) ,poszukaj za pomoca szukajki a jak nie to załóż temat :)

Witamy na forum (tym bardziej,że masz tą samą swinie co i jo :D ) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim, małymi krokami kroczę w stronę subaru imprezy GT, aktualnie ujeżdżam mondeo st200 i szukam raczej czegoś co zastąpi moje paliwożerne v6. Poszukuję raczej Subaryny kombi. Mam wiele pytań co i jak sprawdzić na wstępie w takim aucie, na co zwrócić uwagę, gdzie zajrzeć...Każda rada mi się baaaardzo przyda...a więc jeszcze raz Witam Wszystkich :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...