Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry

Jestem nowy na forum więc kłaniam się nisko.

Jestem użytkownikiem Subaru Outback-a z 98 roku od 5-6 lat.

Maszyna nie do zdarcia:) ale jak wiadomo nawet najlepszym zdarzają się przykre sytuacje...

Do rzeczy:szukam tylnego zderzaka do mojego Outbacka(nawet się rymuje)...

w serwisie chcą za niego 1300pln+montaż. Myślę, że to przesada.

dziękuję za pomoc

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Forumowiczów :)

 

jestem z Wrocławia i mam nadzieję niebawem dołączyć do szczęśliwego grona posiadaczy foresterów (właśnie rozglądam sie za F my03 2.0 XT). Forum przeglądam już od jakiegoś czasu, ale może niedługo stanę się bardziej aktywnym userem.

 

pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum jestem nowym użytkownikiem i właścicielem pierwszego w moim życiu subaru.

jest nim IMPREZA STI 2010r SEDAN ,ucze się nim jezdzic ,ale chciałbym uzyskac porady na co mam uważać zeby go szybko nie zamęczyć.

Jeszcze raz wszystkich pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc nazywam sie Kinga jestem tutaj nowa . posiadam od kilka lat Subaraka " Maciek" ma teraz 14 latek , tak go nazwalam od "MACZO "bo to facet i to wymagajacy!!! Wciaz kaze sobie cos kupowac.... ale go kocham on mnie tez bo pomogl mi juz 3 zime przezyc bez "WYPADKU" , Sledze wasze Forum juz od "trochu" fajne macie Forum Fury i Zajawe Chlopaki!!!! POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To i ja sie przywitam. Jakis czas temu, zaraz po meczacej zimie , kiedy to musialem wykopywac kilka godzin droge spod sniegu, zeby wyjechac z wlasnego podworka na ulice tylnonapedowym pojazdem, popelnilem szalenstwo zakupujac stare zagazowane subaru legacy, w srednim stanie techniczym i z przebiegiem ktory raczej wskazywal na szybkie zlomowanie. Rudy byl sprawca kilku niefajnych niespodziewanek, aczkowiek staruszka mimo dosc meczacego traktowania, daje rade do dzis i nie chce odejsc do krainy wiecznych lowów. Zakupilem niedawno troche mlodszego forka i wyglada na to ze bede jednak jeszcze sie rozgladal za autem idealnym dla mnie, jakim wydaje mi sie na chwile obecna legacy w wersji uterenowionej , czyli outback - ale to jakas troche dalsza przyszlosc.

Witam i pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...