Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Tak jak piszesz :) Przyszła zima a bez Imprezy latania bokiem ni ma :P

 

A tak poważnie to już jakis czas temu z końcem lata pomyślałem o zmianie. Ostatnio wymyśliłem ze skoro mam motor który w mieście pali 10-11 i nie jedzie, to zamienię na 2.0 które spali podobnie, pojedzie trochę szybciej a jaki fun z AWD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skoro mam motor który w mieście pali 10-11 i nie jedzie, to zamienię na 2.0 które spali podobnie, pojedzie trochę szybciej a jaki fun z AWD :D

 

A co to za motor w jakiejs mocno nietypowej tojce? Jesli wzrok mnei nei myli to na foto kurz sie unosi spod niewlasciwych kol, chyba ze cos w fabryce zle poskladali ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ze skoro mam motor który w mieście pali 10-11 i nie jedzie, to zamienię na 2.0 które spali podobnie, pojedzie trochę szybciej a jaki fun z AWD :D

 

A co to za motor w jakiejs mocno nietypowej tojce? Jesli wzrok mnei nei myli to na foto kurz sie unosi spod niewlasciwych kol, chyba ze cos w fabryce zle poskladali ... :D

E11 jest super. Sam chciałem taką kupić... no ale na drodze stanęła mi wanna i to właśnie 2L ;)

 

 

Witajcie Świeżynki :)

FREDDY-KRUGER-horror-movies-12728547-1600-1200.jpg

 

-- Pn gru 12, 2011 2:44 pm --

 

Witam Cię [ y o u ] na The Forum :mrgreen: 8)
Bawisz się jak dziecko :P
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A co to za motor w jakiejs mocno nietypowej tojce? Jesli wzrok mnei nei myli to na foto kurz sie unosi spod niewlasciwych kol, chyba ze cos w fabryce zle poskladali ...

 

Wszystko jest jak najbardziej wporzadku :)

Motor tylko 1.6 110KM w FWD jak fabryka dała. A na foto sprytny fotograf ładnie złapał sprytnego drifta :)

 

Ale owszem wychodziły takie Corolle właśnie w kombi z napędem 4WD i motorem 1.8 110KM. Jak bym taką posiadał pewnie bym nie musiał na subaru zmieniać ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale owszem wychodziły takie Corolle właśnie w kombi z napędem 4WD i motorem 1.8 110KM. Jak bym taką posiadał pewnie bym nie musiał na subaru zmieniać ;)
Tzw. Corolla Tercel 4WD :twisted: Czy tam Tercel 4wd (były wyłącznie kombi) 8)

 

Nie, nie! Nie wychodź. Witamy :mrgreen:

 

-- Pn gru 12, 2011 7:17 pm --

 

Potknąłem się na klawiaturze. Chciałem napisać, że widziałem do kupienia taką jedną czy dwie kiedy sprawdzałem ile wziąć za swoją Tercelkę (ja miałem FWD) :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, niestety linka nie moze zminic koloru :mrgreen: :mrgreen: już to przerabiałem

 

Ale ja specjalnie dwukolorowo zrobiłam :P

 

Bawisz się jak dziecko :P

 

Oj tam oj tam :mrgreen:

Tylko czasami :twisted::P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

 

Jestem tu nowy i niestety nie mam się jak pochwalić swoim autkiem .... bo go nie mam

W związku z wyjazdem za granicę byłem zmuszony go sprzedać, wracam z dalekiej Azji na wiosnę i mam zamiar kupić subaru , dlatego tu jestem.

Mam nadzieję kupić go od któregoś z was drodzy forumowicze :P

Pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...