Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Wszystkich :D

 

Rok temu byłem jeszcze posiadaczem GTeka, którego z bólem serca musiałem sprzedać... Jednak pasja do subaru pozostała i planuję zakup kolejnej sztuki, ale już typowo do zabawy i upalania :wink: Daję sobie czas do maja na zebrania kaski, a później to już tylko zakup pozostaje. Myślę, że coś się znajdzie :oops:

 

Pozdrawiam Forumowiczów :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nawet jak nie jest dobry to: Dzień dobry wszystkim !!!

Od niecałych dwóch tygodni trzymam w garażu F2,5XT MY07. Skromna wersja BAS z duuużym przebiegiem. Na parkingu (niestety nie mam więcej miejsca w garażu) stoi sobie leciwa ale jeszcze powabna 406-ka (Peugeot`cik), której statecznego "płynięcia" powoli ale konsekwentnie oducza mnie Forek.

Mam zamiar często zaglądać na forum, którego przyjazny i wyjątkowy jak się wydaje klimat szanowni forumowicze współtworzycie.

Pozdrawiam wszystkich serdecznie

Darek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, oficjalnie teraz. Trochę mi głupio że to jednak nie ja się przedstawiłem pierwszy :oops:. Chciałem poczekać z tym do kupna swojej Subarki, ale nie sądziłem że są na forum tacy agenci, którzy wszystko wywęszą :P . W każdym razie jeszcze raz Wszystkich Witam. Trochę o mnie, mam na imię Maciek i mam nadzieję na spełnienie swojego marzenia stania się posiadaczem Subaru Imprezy w najbliższych dniach :) .Przepraszam za zwłokę ale nie jestem osobnikiem wylewnym i więcej z reguły czytam niż piszę.

 

Ps. Na pewno dam znać jeżeli coś się już znajdzie w moich rękach bo widzę że i tak tutaj się nic nie ukryje :)

 

Pozdrawiam Maciek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...