Skocz do zawartości

Tutaj się witamy [dział dla nowych Forumowiczów]


MacGregor

Rekomendowane odpowiedzi

Dzień dobry Wszystkim!

 

Aż nie wiem co powiedzieć... Od ponad miesiąca wertuję forum, przeczytałem 130 stron Działu Technicznego poświęconego Imprezie. Przyszedł czas na ujawnienie się.

Na imię mam Łukasz, zawodowo zajmuję się motoryzacją znacznie większą niż osobowa :P , acz z pewnością nie aż tak "zrywną i dynamiczną".

 

Co bardziej spostrzegawczy Forumowicze zauważyli, że mój pierwszy post (ten jest drugi) pojawił się w dziale Kupię / Sprzedam. Dobiłem z JackiemM targu na jego srebrnego - legendarnego - GT-ka. Tym samym zrealizowałem motoryzacyjne marzenie swojego życia.

 

Tylko GT MR'99 i nic innego. Nic przed. Nic po.

 

Zdrówka!

Luke

 

PS.: Pozdrowienia dla Subaru Import Polska i Szanownej Dyrekcji, z którą daaaawno temu jeszcze jako żurnalista miałem przyjemność pojechać do Reichu na premierę poprzedniego Forestera. Wówczas Dyrekcja SIP pozwoliła się przejechać swoim "Estiajem" i... już tak mi zostało. Do dziś pamiętam, jak po naciśnięciu gazu wpadło na mnie rozpędzone oparcie fotela kierowcy...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczególnie na ten punkt zwróciłem uwagę.

 

Nie zamierzam niczego tutaj sprzedawać ani zachwalać, w odróżnieniu do WIELU użytkowników tego forum, a jedynie pomagać Wam w Waszych problemach i je rozwiązywać.

Jestem doradcą technicznym a nie handlowcem.

 

Pozdrawiam serdecznie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...