Jump to content

skoczybruzda

Nowy
 • Content Count

  57
 • Joined

 • Last visited

Community Reputation

16 Dobry

About skoczybruzda

 • Rank
  ..:: Swojak ::..

Profile Information

 • Gender
  mężczyzna
 • Skąd
  Warszawa
 • Auto
  Outback MY2007 H6
 • Zainteresowania
  skanowanie laserowe

Contact Methods

 • Website URL
  http://www.geodezja3D.pl

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. U mnie inaczej. Błąd wyskakuje tylko przy spokojnej jeździe i niskich obrotach.
 2. Nie. Poza tym dopiero co wymienione świece i zrobiona regulacja zaworów.
 3. Tak zrobię. Przesyłka z elm327 już do mnie idzie. Tymczasem... dziś kontrolki zgasły same. Edit: Sczytałem błędy. P0301 P0303 P0305 "wykryte wypadanie zapłonów"
 4. Pytanie do autora tematu: czy zdiagnozowałeś źródło problemów? U mnie te same kontroli na desce (outback 3.0) ale silnik chodzi normalnie, skrzynia też. Jedyne co mnie zastanawia to burczenie z wydechu przy niskich rpm. Mam H6 od niedawna i zaskoczyła mnie głośność wydechu.
 5. Dzięki za link. Z tego co wiem u mnie podkładka dystansowa przed sondą już jest (auto kupiłem niedawno, mechanik to zauważył na przeglądzie przedzakupowym). Kontrolki zaświeciły się podczas długotrwałej wolnej, spokojnej jazdy remontowaną drogą.
 6. Podczas spokojnej jazdy zapaliły się jednocześnie kontrolka serwisowa i kontrolka elektronicznej stabilizacji toru jazdy. Dodatkowo miga cruise i tryb pracy si drive. Auto to Outback H6 my2007. Nie zgasła po wyłączeniu silnika i ponownym odpaleniu. Auto jechało zupełnie normalnie. Co to może być?
 7. Tak, wygląda na dołożone przez pierwszego właściciela. Drugi, od którego kupiłem nie używał tego. Kabel wystaje obok modułu nawigacji w schowku.
 8. W outbacku H6 który niedawno kupiłem w schowku pasażera mam kabelek z końcówką usb męską. Czy to musi być podłączone do gniazdu AUX w radiu? W jaki sposób mogę pod to podpiąć jakieś źródło mp3? Najlepszą opcją byłoby podpiąć pendrive przez jakąś przejściówkę żeńską-żeńską usb.
 9. Zacnie wygląda. Czarny kolor fajnie maskuje jego przyciężkie kształty . Powoli przekonuje się do V...
 10. Ciekawy egzemplarz (myślałem, że wszystkie H6 były w skórze). Ale... https://www.otomoto.pl/oferta/subaru-legacy-2-5-benzyna-4x4-automat-nawigacja-serwisowany-ID6zw3yz.html Za nieco mniejszą kasę mam auto 3 lata młodsze, bardziej przestronne a ze słabszym motorem. Opinie dotyczące różnic w jakości wnętrza, wyciszenia, prowadzenia są podzielone. Naczytałem też się o inszości sAWD w przypadku CVT...
 11. Gdybym kupował tylko rozumem to nie brałbym pod uwagę Subaru... Z drugiej strony chociaż stać mnie na 10 letnie H6 za 48k to jest jakaś granica sympatii do marki.
 12. Miałem Outback 2.5 z gazem i z silnikiem nie było żadnych problemów. Słyszałem, że UPG to problem wynikający z częstych i długich przelotów z dużą prędkością czyli wysokimi obrotami. Wiadomo, że w 2.5 GT będzie do tego zachęcał bardziej niż wolnyssak. Podobno z tego powodu silniki aut z Niemiec są bardziej wyeksploatowane niż z np. Szwajcarii gdzie tak prędko się nie lata. Ideałem byłoby H6 - legendarna kultura pracy tego silnika pociąga mnie niż osiągi 2.5GT.
×
×
 • Create New...