Skocz do zawartości

Legacy VI


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Jakkolwiek by nie liczyć obecna V już odsłona okrętu flagowego plejad pod tytułem Legacy rozpoczyna piąty rok produkcji a jak wiadomo w dzisiejszych czasach 5 lat życia modelu to wystarczająco dużo żeby zacząć rozważania o następnym.

 

Z tego co się zorientowałem czytając intensywniej nasze forum od jakiegoś czasu obecny model nie jest "pieszczochem" subarocholików,chociaż w większości artykułów i testów oceniany jest jako ogólnie bardzo dobry samochód z 4X4 o kontrowersyjnym wyglądzie ;) .

Ciekawe jakie mamy oczekiwania,co należałoby zmienić,poprawić,wywalić etc.

Jeśli temat jakimś cudem już istnieje upraszam się łaskawie o zakluczenie tego :)

 

Subaru-Legacy-Concept.jpg

Subaru-Legacy-Concept-back.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

Mnie się podoba, zwłaszcza biały w wersji 2.5 GT :mrgreen: . W czarnym kolorze wygląda bardzo reprezentacyjnie. Ale to moje zdanie.

 

Proszę o dodanie wzmocnionego do 180/190 KM diesla w połączeniu ze skrzynią automatyczną, 300-konnego 2.0 DIT, dzięki któremu można byłoby pozyskać więcej klientów którzy wahają się pomiędzy Subaru a Audi. Ogrzewania tylnej kanapy oraz kierownicy - taki ciepły smaczek, który zimą jak znalazł. Prosiłbym również o lepsze wyprofilowanie foteli. Rozumiem, że rynek amerykański jest ważny ale.. :mrgreen: . I dodanie jakiegoś oświetlenia drzwi i klapy bagażnika (odblaski/diody) widocznego dla nadjeżdżających kierowców. Dla naszego bezpieczeństwa. To tyle co mi przychodzi do głowy na chwilę obecną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakie mamy oczekiwania,co należałoby zmienić,poprawić,wywalić etc.

Wywalić ramki :D

powrót do przeszłości,byłoby pięknie :)

 

swoją drogą jak dla mnie to przepiękny jest ten Concept,a przy tym kolorze to ja wymiękam do reszty:))))))

 

Mnie się podoba, zwłaszcza biały w wersji 2.5 GT :mrgreen: . W czarnym kolorze wygląda bardzo reprezentacyjnie. Ale to moje zdanie.

 

Proszę o dodanie wzmocnionego do 180/190 KM diesla w połączeniu ze skrzynią automatyczną, 300-konnego 2.0 DIT, dzięki któremu można byłoby pozyskać więcej klientów którzy wahają się pomiędzy Subaru a Audi. Ogrzewania tylnej kanapy oraz kierownicy - taki ciepły smaczek, który zimą jak znalazł. Prosiłbym również o lepsze wyprofilowanie foteli. Rozumiem, że rynek amerykański jest ważny ale.. :mrgreen: . I dodanie jakiegoś oświetlenia drzwi i klapy bagażnika (odblaski/diody) widocznego dla nadjeżdżających kierowców. Dla naszego bezpieczeństwa. To tyle co mi przychodzi do głowy na chwilę obecną.

w sumie to w 100% się zgadzam ,chociaż nie narzekam na profil siedzeń,bo jak sobie dopompuję poduche to czasem i 1200km się przejedzie i zero problemów z plecami czy tyłkiem.Może lepsze podparcie ud?Ale most important :mocny diesel i DIT.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 miesiące temu...

Niech legacy będzie w końcu ładne, niech dostanie mocną benzynę (2 litrowe turbo z manualem?). Poprawią jeszcze wykończenie i będzie ok. I żeby z ceną nie przesadzili. Wtedy będzie to kawał fajnego samochodu.

 

O powrocie szyb bez ramek czy innych smaczkach nie ma co marzyć :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurcze,to nie wygląda najlepiej :(

Ale na pewno nie gorzej niż to co mamy dzisiaj.

 

no jak dla mnie niestety dużo gorzej.Szyba pod ostrym kątem ,wygląd jak Toyota Hyundai czy inny ford.Ta pierwsza wizualizacja podoba mi się bardzo ta ostatnia już wcale.Mnie tam obecne wcielenie się podoba,i nie tylko dlatego że sam jeżdżę,gdyby nie nieproporcjonalne 16-stki byłoby super,no ale w końcu każda potwora znajdzie swego amatora ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wywalić ramki
Legacy i OBK dla mnie super samochody :thumbup: ,

Co bym widział w kolejnej generacji?

1. silniejsze silniki w ofercie na Europę co poprawi osiagi i dynamikę, zeby jednak Skodzina nie zawstydzała nas na światłach :mrgreen:

2. wywalić ramki na zawsze :excl:

3. manualna srzynia w opcji w każdej wersji,

4. nowoczesny automat DSG made in Japan by Subaru.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Ciekawe jak będzie wyglądać ekstrapolacja do Outbacka? Że kąbi mię chodzi też. Z trudnością sobie wizualizuję, choć ciekawości mi nie brak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...