Skocz do zawartości

Legacy VI


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 310
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

No gdyby faktycznie miał być "wyraźnie podobny" do tego to byłoby super ;)

 

1453501_10151735210346689_1014794396_n.jpg

 

Tutaj można znaleźć dużo fotek z prezentacji w LA: http://www.autoblog.com/photos/subaru-legacy-concept-la-2013/med/#photo-1581493

 

I jeszcze filmik:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Zapowiadają się zachęcająco - tu różnica między konceptem, a produktem finalnym nie będzie tak bolesna jak przy WRX ;)

 

Kosmetyka. Dostosowanie modelu do reszty gamy.

 

W odniesieniu do czego piszesz kosmetyka? To ewidentnie nowe modele, a nie facelifting.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój mąż zastanawia się nad zakupem samochodu i ma dylemat; BMW 3 z napędem na 4 koła a nowe Legacy- czy diesel będzie z automatem? Pytanie do właścicieli obecnej wersji Legacy- jesteście zadowoleni? jakie wady?

Rozumiem @@Viola7, że interesuje was kupno nowego samochodu. Obecna generacja Legacy jest na rynku od 2009 roku i wkrótce pojawi się nastepca. BMW3 F30 jest na rynku od 2012 - może warto poczekać i kupić nowego Legacy?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to będzie nowy samochód, plan to jesień 2014 , sedan, diesel, automat . Koleżanka ma tą ostatnią wersję BMW i jest zachwycona, chociaż nie ma napędu na cztery koła, a Nas tylko takie interesują :)

 

Mam wczesnego diesla, Legacy z 2009 roku. Do wymiany było już sprzęgło (2000 EUR) oraz turbo (2000 EUR). Tym niemniej muszę przyznać iż wcześniej miałem BMW e93 w którym na gwarancji wysiadła przekładnia kierownicy. Tak więc niezależnie od tego który model wybierzecie, dopłaćcie za wydłużenie gwarancji.

aha jeszcze jedno - Legacy jest o wiele większe od BMW 3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomijając wielkość (na korzyść Legacy), są to auta z dwóch różnych segmentów, o różnym standardzie wykończenia (słynne twardsze plastiki w Subaru) i różnej charakterystyce prowadzenia, zwłaszcza w zimie. Poza tym BMW ma większy wybór silników, w Legacy na razie nie ma automatu w Dieslu, ale może w przyszłym roku/modelu będzie.

Osobną kwestią (dla mnie osobiście dość istotną) jest opinia o kierowcach danej marki. Wiadomo, że nie powinno się uogólniać, ale jednak ;)

 

Najlepiej wybrać się na jazdę próbną i porównać samemu. I odpowiedzieć sobie na pytanie czego oczekujemy i do czego potrzebujemy auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mój przyjaciel właśnie dziś mi się przyznał ,że w swoim X3 wymienił już-Przekładnię kier.,napęd(nie znam szczegółów),turbinę-wszystko na szczęście na gwarancji,rocznik 2011 2.0D XDrive,50 tys. przebiegu.

 

Ja z Legaca jestem bardzo zadowolony,72 tys. przebiegu ,zero problemów.Z minusów -przeglądy co 15 tys.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

http://www.subaru-gl...cago/index.html

 

Cóż, trochę szkoda, że nie będzie go w Europie ...

 

Szkoda to mało powiedziane, akurat ta nowa generacje zapowiada się świetnie...

 

A jak z nowym Outbackiem? On chyba pozostanie w europejskiej ofercie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"świat oszalał". Prędzej bym się spodziewał, że OBK wytną z oferty.

 

Outback znacznie lepiej się sprzedaje i jest bardziej unikalnym modelem - konkurencja to w zasadzie tylko Volvo XC70 i Audi A4/A6 Allroad (plus ew. na siłę nędzne imitacje tej czwórki tj. Passat Alltrack, Skoda Superb Outdoor, czy Opel Insignia Country Tourer).

Edytowane przez Krogulec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jasne ale paleta silnikowa żadna. Praktycznie tylko 2.0D bo 2.5N/A w Polskich realiach( i nie tylko ) nie istnieje.

Skasowanie Legacy oznacza kompletny brak w ofercie "normalnego auta" czyli sedana lub kombi. Niestety konkurencja zrobiła swoje a szkoda.

 

Może chociaż Leworg w zamian?

 

może taki jest chytry plan :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...