Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

5 godzin temu, koziolek napisał(a):

To prawda, T4 synchro to legenda, tu akurat najlepszy silnik i blokada mostu, bajka.

obawiam się że blacharsko będzie słabo. Niestety pod spodem może być tragedia, progi, stopnie itd.
W tej cenie mam T5 4motion z 2012 roku przerobionego na kampera pod siebie, z wszystkim co potrzeba żeby koczować na dziko.

IMG_2745.jpeg

Właśnie w tym rzecz, że szukam raczej środka niekamperowego. To ma być bus użytkowy, w którym można przewieźć normalnie 7 osób albo szafę, a raz w roku na tydzień czy dwa wrzucić spanie dla 3 osób :) W każdym razie możesz podesłać link do ogłoszenia bo zawsze można zmienić plany :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, Tuff napisał(a):

Właśnie w tym rzecz, że szukam raczej środka niekamperowego. To ma być bus użytkowy, w którym można przewieźć normalnie 7 osób albo szafę, a raz w roku na tydzień czy dwa wrzucić spanie dla 3 osób :) W każdym razie możesz podesłać link do ogłoszenia bo zawsze można zmienić plany :biglol:

mi by się marzył dostawczak w którym można zmieniać całą paki. Na co dzień mieć normalną zabudowaną wykorzystując go w firmie do wożenia towarów, a chcę zrobić sobie wypad na kilka dni, odkręcam ją, zdejmuję widlakiem, zakładam drugą w której mam okna, szafki, łóżko, itp. Normalnie nie widziałbym sensu kupować drugiego samochodu który byłby typowo camperem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, koziolek napisał(a):

To prawda, T4 synchro to legenda, tu akurat najlepszy silnik i blokada mostu, bajka.

obawiam się że blacharsko będzie słabo. Niestety pod spodem może być tragedia, progi, stopnie itd.
W tej cenie mam T5 4motion z 2012 roku przerobionego na kampera pod siebie, z wszystkim co potrzeba żeby koczować na dziko.

IMG_2745.jpeg

Łe tam, nawet nie zakurzony;)

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, radekk napisał(a):

mi by się marzył dostawczak w którym można zmieniać całą paki. Na co dzień mieć normalną zabudowaną wykorzystując go w firmie do wożenia towarów, a chcę zrobić sobie wypad na kilka dni, odkręcam ją, zdejmuję widlakiem, zakładam drugą w której mam okna, szafki, łóżko, itp. Normalnie nie widziałbym sensu kupować drugiego samochodu który byłby typowo camperem.

A pickup + zabudowa kamperowa?

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Tuff napisał(a):

A pickup + zabudowa kamperowa?

Taka zdejmowana zabudowa to koszt minimum 30-40 tys euro. Do sporadycznego używania spory wydatek.

To już dużo lepszym pomysłem jest właśnie taki Van 4 x 4 i wyjmowana zabudowa szufladowa przekształcana na spanie, ewentualnie unoszony dach ze spaniem na "poddaszu".

Edytowane przez przemekka
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

25 minut temu, przemekka napisał(a):

Taka zdejmowana zabudowa to koszt minimum 30-40 tys euro. Do sporadycznego używania spory wydatek.

To już dużo lepszym pomysłem jest właśnie taki Van 4 x 4 i wyjmowana zabudowa szufladowa przekształcana na spanie, ewentualnie unoszony dach ze spaniem na "poddaszu".

To już na bogato jak idziesz, za +-50tys zł też już coś kupisz. Można też samemu taniej zbudować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiadomo, że da się taniej,  można poszukać używanej,  jednak zrobienie samemu szybko demontowalnej zabudowy na pickupa mogło by być trudne. ;)

Dlatego uważam, że prościej i taniej jest zrobić coś takiego w busie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, Tuff napisał(a):

A pickup + zabudowa kamperowa?

za małe, na potrzeby firmowe potrzebuję pakę zamkniętą ok 1,8 m wysoką. Obecnie użytkuje Ford Transita Custom z podwyższonym dachem i mniejszego nie mógłbym mieć.

Możnaby pewnie jakiś model który występuje jako podwozie z kabiną, ale zazwyczaj to są już większe modele i od razu cenowo więcej, do tego zabudowa i wyjdzie praktycznie jak 2 szt mniejszych. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, Tuff napisał(a):

Właśnie w tym rzecz, że szukam raczej środka niekamperowego. To ma być bus użytkowy, w którym można przewieźć normalnie 7 osób albo szafę, a raz w roku na tydzień czy dwa wrzucić spanie dla 3 osób :) W każdym razie możesz podesłać link do ogłoszenia bo zawsze można zmienić plany :biglol:

No multivan jest idealny, wszystkie siedzenia wyjmowane i można ładować gruz. Spanie na rozłożonych fotelach nie za bardzo jest wygodne, ale krótki urlop da się ogarnąć. Ten czarny tyle mnie kosztował z przerobieniem od gołej blachy na wszystko mającego małego kampera, nie sprzedaję bo właśnie pakujemy się na długi wyjazd. 

  • Super! 2
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, koziolek napisał(a):

No multivan jest idealny, wszystkie siedzenia wyjmowane i można ładować gruz. Spanie na rozłożonych fotelach nie za bardzo jest wygodne, ale krótki urlop da się ogarnąć. Ten czarny tyle mnie kosztował z przerobieniem od gołej blachy na wszystko mającego małego kampera, nie sprzedaję bo właśnie pakujemy się na długi wyjazd. 

A to źle zrozumiałem, myślałem, że chcesz sprzedać :) w takim razie szerokiej drogi! A masz tam blokadę tylnego mostu? Bo mam też na oku jedną T5, ale bez blokady i ciężko znaleźć informację jaki koszt dołożenia - czy to tylko most z blokadą+ włącznik i kabel czy coś więcej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Tuff napisał(a):

A to źle zrozumiałem, myślałem, że chcesz sprzedać :) w takim razie szerokiej drogi! A masz tam blokadę tylnego mostu? Bo mam też na oku jedną T5, ale bez blokady i ciężko znaleźć informację jaki koszt dołożenia - czy to tylko most z blokadą+ włącznik i kabel czy coś więcej.

Nie mam blokady, dołożenie to chyba wymiana dyfra ale i pewnie jakiś komp potrzebny czy coś, nie wiem bo się tym nie interesowałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Powitać, powitać.

 

Jest wątek "Tu się witamy" ale nie wiem czy recydywistom wolno tam się witać ;) .

 

Dokładnie. Tam się wita a tutaj tylko melduje.

Porządek musi być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Leże se grzecznie w szpitalu a tu taka sytuacja.

Przepraszam za bluzgi, ale to naturalny odruch. ;) 
 

P.s. Jakiś ułomek zapalił szluga w kiblu, jakby nie mógł wyjść na dziedziniec. Ponoć nóg nie miał odjętych. 

 

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...