Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

bo w cał

32 minuty temu, QbaqBA napisał(a):

 

O! Witamy pierwszych ekspertów!

bo po co sprawdzić w jakich jednostkach podaje się w całym zachodnim świecie wysokość lotu? prędkość z jaką statek idzie też powinni przeliczać na km/h? do tego już postawiona diagnoza! toż to psychopata!!!  :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz, Aga napisał(a):

 

Znam dowódcę  :ph34r: 

za pierwszego pisu wsadzili dowódcę z malboro za to, że załatwił rolnika który kosił im trawę za free i zabierał siano. a powinien przecież ogłosić przetarg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, fulcrum napisał(a):

za pierwszego pisu wsadzili dowódcę z malboro za to, że załatwił rolnika który kosił im trawę za free i zabierał siano. a powinien przecież ogłosić przetarg

Przetargi to jedna wielka fikcja. Nie cierpię tego robić, ale czasem muszę.

  • Zmieszany 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

43 minuty temu, Aga napisał(a):

Przetargi to jedna wielka fikcja. 


Odważnaś … :drinks:

 

P.S.

 

mnie niedawno Zarząd pytał o przyczyny pewnego problemu i zdanie co ja bym zrobił - ja im na to, że ryba zaczyna się psuć od głowy :P :yahoo:

Edytowane przez Blixten
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, Blixten napisał(a):


Odważnaś … :drinks:

 

P.S.

 

mnie niedawno Zarząd pytał o przyczyny pewnego problemu i zdanie co ja bym zrobił - ja im na to, że ryba zaczyna się psuć od głowy :P :yahoo:

Odważnyś... alboco. ;)

PS. Mnie już Zarządy nie pytają bo choć kiedyś zapytany dawałem poprawne odpowiedzi to nie były one takie jakich oczekiwali. Jeszcze kilka tygodni i rozstaniemy się, w zgodzie mam nadzieję.

Edytowane przez Szürkebarát
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Karton inżyniering xD

Zakupiłem z De przyczepkę korespondencyjnie, okazało się że pan postradał amortyzatory. Spoko dokupiłem, ale brakuje trzymadełek do wahaczy. Niedostępne w Pl, w de są ale wysyłka tylko na terenie kraju, do tego 1k prawie za 2 sztuki. Znalazłem jakieś foto elementów w necie, narysowałem w programiku, wyciąłem nalepę, karton i przymiarka. Nawet spoko jak na pierwszy strzał. Plik wektorowy z Illustratora pójdzie na plaźmiarkę, blacha 3mm nierdzewka lub ocynk, złożyć, pospawać i włala! 

Nie będzie mnie tu Niemiec eksploatował z Peelenenów :P

20240622_074949.jpg

  • Super! 4
  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał(a):

"Żadne media o tym nie mówią" to trochę niepoważne stawianie sprawy. Ja się tematem nie interesuję, a o panie Sebastianie słyszałem nie raz. Kozak! :drinks:

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, sartek napisał(a):

"Żadne media o tym nie mówią" to trochę niepoważne stawianie sprawy. Ja się tematem nie interesuję, a o panie Sebastianie słyszałem nie raz. Kozak! :drinks:


Tak tylko na pocieszenie wrzuciłem tym co się piłką nożną interesują ;)

  • Zdrówko! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

35 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Miejscowość Zator. Obok niedaleko jest Energylandia.

Energylandia świetne miejsce. Byłem tam jakiś czas temu (6-8 lat). Nie jestem zwolennikiem takich przeżyć także emocje związane z wizytą w tym miejscu trzymają do dzisiaj. Powolutku pojawiają się myśli aby powrócić w to miejsce 

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   1 użytkownik

×
×
  • Dodaj nową pozycję...