Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

Oj tam oj tam :) A Sopot ładnie oświetlony, zazdraszczam! Też muszę się do Trzymiasta wybrać przyjaciół odwiedzić :)

 

A tymczasem lajcikowo winko z widokiem na taras, bo ciutek ciągnie po rajstopach. Rzeczony taras poniżej, miłego wieczoru :)

20231230_202532.jpg

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Reklama Pakistan International Airlines z lat 80tych.

:blink:

 

Nowy Jork na pokładzie linii  Pakistan International. Jedno z niewielu towarzystw lotniczych, latających bezpośrednio do Nowego Jorku. Wylot z Orly Sud, z najlepszymi połączeniami do mniejszych miast. Kolejny dowód na skuteczność PIA. 

PIA jest miedzynarodowym towarzystwem, którego wzrost jest imponujący : 3.000.000 pasażerów w tym roku, odlot co 6 minut. 

 

 

FB_IMG_1703977574701.jpg

Edytowane przez Fala
Tłumaczenie
  • Haha 1
  • Zmieszany 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, skwaro napisał(a):

Ale ja się wcale nie licytuję który dom jest lepszy czy gorszy, ja tylko tłumaczę rozwiązania :)

... już rozumiem. Nie chodzi o bycie przy racji, nie chodzi o licytowanie się nawet o "żucie szmaty" nie chodzi. Chodzi tylko to żeby mieć ostatnie zdanie? Pytanie retoryczne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, Szürkebarát napisał(a):

... już rozumiem. Nie chodzi o bycie przy racji, nie chodzi o licytowanie się nawet o "żucie szmaty" nie chodzi. Chodzi tylko to żeby mieć ostatnie zdanie? Pytanie retoryczne.

Absolutnie nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

... już rozumiem. Nie chodzi o bycie przy racji, nie chodzi o licytowanie się nawet o "żucie szmaty" nie chodzi. Chodzi tylko to żeby mieć ostatnie zdanie? Pytanie retoryczne.

Ostatnie zdanie będzie miał ten, który napiszę post o 23:59:59. :D

Już dojeżdżamy do Krakowa. Dla mnie było to coś nowego, bo nigdy do tej pory nie jechałem pociągiem z łóżkiem. Dzieci zadowolone, żona też, wycieczkę zaliczam na plus pomimo rozkładu wewnętrznego przez siedmiodniówkę, ale już nie dam się w to wciągnąć :biglol: następnym razem jadę Subarynką :superhero:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Szürkebarát napisał(a):

Przyjmuję za dobrą monetę choć czy nie lepiej było by, że jedno i drugie były do siebie odwrotnie proporcjonalne? ;)

Mam awersję do postanowień noworocznych  ;)

 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szczęśliwego Nowego Roku, niech Wam przyniesie milion koni pod maską, darmowe dystrybutory z paliwkiem na każdym rogu, UPG które się nie psuje, perfekcyjnie działające zawieszenia i opony, które kleją jak kropelka palce! Najlepszego! :)

  • Zdrówko! 2
  • Lajk 7
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Najlepszego w nowym roku :clinking-glasses:

Cieszcie się motoryzacją taką jaka jest, taką jaką macie i taką jaka nas czeka :) do zobaczenia na drogach, nie w rowach i bezawaryjnie przejechanych tysięcy kilometrów :wrrum:

  • Super! 1
  • Zdrówko! 4
  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy raz byłem  na sali bankietowej  świętować  sylwester i nawet mi się  spodobało,  szczególnie  ten moment jak jeden kibic RTSu pobił  się  z kibicem ŁKSu na tej sali :biglol: Na szczęście  większość  na tyle rozumna i nie pijana że  ich rozdzieliła :P

  • Haha 1
  • Zdrówko! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...