Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, stefanekmac napisał(a):

Beksiński ewidentnie miał że sobą klopot.  Oglądałem jego dzieła pół godziny i dałem spokój.  Weselej jest na cmentarzu. 

 

Tak jak raczej każdy wrażliwy człowiek. Jego syn podobnie.

A propos cmentarza w kontekście sztuki. Kiedyś zapytałem kolegę co sądzi o myzyce Sary McLachlan: "Sama ziemia z cmentarza" :upside-down-face_1f643-small:

Polecam film "Ostatnia rodzina"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 minut temu, Aga napisał(a):

Wczoraj odkryłam, że Latającego Forka da się prowadzić w szpilkach  :lol:

 

W OBK było to awykonalne.

 

 

 

 

Niemniej, i tak wolę na płasko  ;)

 

Ja kiedyś odkryłem, że w glanach nie da się prowadzić fiata punto. Zimą boso trzeba było sobie radzić...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wczoraj na burlesce na widowni było zdecydowanie więcej kobiet, co również dało się słyszeć  ;)

Gift był tylko jeden w postaci rękawiczki, która została zdjęta przez kobietę...

 

Gdyby to prowadził przystojny, elokwentny i dowcipny mężczyzna byłoby chyba lepiej. Gdyby konferansjerka była profesjonalna, mogłaby być kobietą... ale była amatorska niestety. Gwiazda wieczoru również dużo lepiej prezentowała się podczas show, mówienie to nie jest jej najmocniejsza strona.

Były też śpiewane piosenki, 3 spośród 4 słabo zaśpiewane, ale jak ktoś sobie wybiera Goldeneye na start show, to chyba wie, na co się porywa. Jedna, ostatnia piosenka, rewelacja.

Występował również mężczyzna, poinformowano publiczność o jego preferencjach, nie mam pojęcia po co... No ale może taka formuła.

 

Przerwy były 3, też nie rozumiem po co i dlaczego takie długie, bo jak tylko publiczność zaczynała się świetnie bawić, zabawę przerywano.

 

Podsumowując, wizualnie bardzo estetycznie, muzyka super, no ale niesmak pozostał. A to była, z tego co mówiono, burleska światowej klasy.

 

Kilka zdjęć, siedziałam daleko i szampanem mnie nie oblano ;)

20230628_203222.jpg

 

20230628_204402.jpg

 

20230628_204806.jpg

 

20230628_205244.jpg

 

20230628_225035.jpg

 

20230628_225957.jpg

 

  • Lajk 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, Aga napisał(a):

latem to lubię ;)

Latem to ja też lubię, a zimowa przygoda była na szczęście jednorazowa. Zanim się zorientowałem, że nie będzie dobrze, naniosłem trochę śniegu na dywanik, więc było nie tylko zimno, ale i mokro ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 godzin temu, sartek napisał(a):

Ja kiedyś odkryłem, że w glanach nie da się prowadzić fiata punto. Zimą boso trzeba było sobie radzić...

Kiedyś z głupoty, jadąc w góry, zabrałem tylko buty do trekkingu i klapki pod prysznic i prowadziłem w tych pierwszych. Przed rondem w Radomiu sczepiły mi się haczyki do sznurówek i albo na raz hamowałem i przyspieszałem albo samochód zwalniał ale nie zatrzymywał się :facepalm: .

  • Zdrówko! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Znaczy... Twój wyrób? :)

No gdzie tam, ja takich cudów nie potrafię, moje jest tylko zdjęcie i gardło, w którym zawartość właśnie ląduje :) Wyżej podałem nazwę browaru, siedzibę mają w Ksawerowie pod Łodzią, moim zdaniem browar numer jeden w PL :)

Edytowane przez skwaro
  • Super! 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, skwaro napisał(a):

No gdzie tam, ja takich cudów nie potrafię, moje jest tylko zdjęcie i gardło, w którym zawartość właśnie ląduje :) Wyżej podałem nazwę browaru, siedzibę mają w Ksawerowie pod Łodzią, moim zdaniem browar numer jeden w PL :)

"Browar Ziemia obiecana" brzmi jakbyś jednak coś w piwnicy pędził :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Goniądz Podlasie gorąco polecam festiwal ROCK NA Bagnie. KSU do tego Moskwa,  One Million, Sztywny Pal Azji,  Pudelsi,   GA GA Zielone Żabki, Cochise z Pawłem Małaszyński na wokalu i wiele innych... 
Pierwszy dzień za mną. Było warto!

Taki trochę Opener..., tyle że lepszy;)

Jak ktoś jest w okolicy warto wpaść :thumbup:

Edytowane przez miki84
  • Lajk 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, miki84 napisał(a):

Goniądz Podlasie gorąco polecam festiwal ROCK NA Bagnie. KSU do tego Moskwa,  One Million, Sztywny Pal Azji,  Pudelsi,   GA GA Zielone Żabki, Cochise z Pawłem Małaszyński na wokalu i wiele innych... 
Pierwszy dzień za mną. Było warto!

Taki trochę Opener..., tyle że lepszy;)

Jak ktoś jest w okolicy warto wpaść :thumbup:

Daleko, ale na same Zielone Żabki bym pojechał :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, sartek napisał(a):

Daleko, ale na same Zielone Żabki bym pojechał :)

Smalec że sceny mówił że jeszcze 18 Sierpnia zagrają w Bakałarzewie, też w podlaskim. Może się się wybiorę, bo wczoraj dali ognia i pokazali że Punk not dead :)

  • Super! 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...