Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

8 godzin temu, ipsx82 napisał(a):

Super, u mnie OSP od dziś zbiera elektro złom na sprzęt medyczny, po pracy podjadę do nich z dwoma elektro złomami.

https://www.facebook.com/ospjustynow/?locale=pl_PL

Też zbieramy bo musimy zapłacić za sprzęt ratownictwa drogowego który zaprzyjaźniona jednostka zgodziła się sprzedać po kosztach i rozłożyć płatność na raty. Dlatego też chwytamy się wszystkiego. Sam załatwiłem kilku sponsorów na 1/3 inwestycji ale to wciąż mało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, ipsx82 napisał(a):

Lepiej tam niż do lasu, swego czasu chciałem oddać zderzak przedni z legacy to na PSZOKu mnie pogonili z nim z informacją że takich odpadów nie przyjmują. Na szczęście sobie poradziłem tnąc go wyrzynarką na kawałki małe  i do kubła na odpady zmieszane ale ilu jest takich że zawiezie do lasu bo system nie przewidział takich odpadów ?

Wiadomo lepiej tak niż do lasu. Ale inaczej to wygląda jak przyjdzie zagada czy poprostu zapyta czy może dołożyć bo np mu nie zabrali bo miał więcej jak 4 wystawione.

 

Mi bardziej chodziło o to że przyszła na akcje garstka ludzi a inni na gotowo przychodzą dołożą to co im przeszkadza a nic nie dołożą od siebie by ogarnąć otoczenie w dalszym rejonie jak ich dom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 godzin temu, conradek napisał(a):

że wczoraj wytarłem bagnet do sucha i dzisiaj będę sprawdzał :D

Aż mnie dreszcz przeszedł gdy pomyślałem, że @conradek tym bagnetem dźgnie kogoś, żeby sprawdzić...

 

Czy to w tym wątku sz.p. Koleżeństwo oznajmiało, jeden przez drugiego, jakie to whisky single malt warto wciągnąć i jeszcze nie zrujnować się i żeby realizacja zamówienia nie trwała tygodniami? Bo mi się zbliżają urodziny, coś bym i nabył i wciągnął z przyjaciółmi, jakby się zeszli.

 

Żeby nie było kryptoreklamy to na prv poproszę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, _ONE_ napisał(a):

Przeczytałem tłumaczenie bardzo ciekawego artykułu na temat kondycji psychicznej młodych ludzi, i polecam:

https://www.totylkoteoria.pl/media-spolecznosciowe-depresja/

Czytając to myślałem cały czas o swoich dzieciach. Wiem, że przyjdzie moment, gdzie jako rodzice damy im ich smartfon do ręki z dostępem do internetu i boję się tego dnia. Jedyne co nam zostaje to mocne uświadamianie dzieci, żeby były ostrożne.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Czytając to myślałem cały czas o swoich dzieciach. Wiem, że przyjdzie moment, gdzie jako rodzice damy im ich smartfon do ręki z dostępem do internetu i boję się tego dnia. Jedyne co nam zostaje to mocne uświadamianie dzieci, żeby były ostrożne.

guzik się znam bo nie mam dzieci, tak przynajmniej twierdzi moja teściowa :D

ale pracowałem z dziećmi, dużo, bardzo dużo, wiek 6 - 14 i kilka starszych. Dzieci przez dostęp do internetu i ogólnej techniki nie tylko dostają po głowie różnymi głupotami i skrajnościami, ale nie potrafią sobie po prostu radzić ze sobą, swoimi problemami. Ja nie mówię, sam jestem amebą emocjonalną, ale umiem zapanować nad emocjami. Ogromna część dzieci z którymi pracowałem jak cokolwiek nie szło po ich myśli, zamiast kombinować jakby to ogarnąć, spróbować inaczej, coś zmienić coś dodać, czegoś mnie itd itp (mówię o tematach sportowych bo tym się zajmowałem) to stawało jak wryte, świeczki w oczach i płacz... skąd to się bierze? nie wiem, ale rozmowy z rodzicami dzieci które są 'ogarnięte' i takimi które nie są i mam pewne teorie ;)

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, ipsx82 napisał(a):

Bo obecnie chowa się pokolenie zero - jedynkowe,  które jak napotka problem to wychodzi mu zero i zero pomyślenia, zero pokombinowania, zero dociekania jak dany problem rozwiązać.

Z tego wychodzi pokolenie zero, a z zer to kojarzę tylko jedną osobę z nazwiskiem też na z :biglol:

  • Haha 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Kiwi 4ester napisał(a):

Z tego wychodzi pokolenie zero, a z zer to kojarzę tylko jedną osobę z nazwiskiem też na z :biglol:

Udał się Millerowi ten ausdruk :thumbup: . Że też nikt mu nie skoczył do gardła, teraz gdy mogą w prokuraturze robić co zechcą.

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...