Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

13 godzin temu, Aga napisał:

Pod każdą powinien jakiś być :P

 

W tym roku będę musiał "odtworzyć" choinkę bo kilka lat temu powiedziałem - nie ma dzieci, nie ma choinki. No i pojawiła się Weronika więc pojawi się choinka i prezenty pod nią też. :)

  • Super! 1
  • Haha 1
  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Kiwi 4ester napisał:

Czy komuś z was też się zdarza, że na pełnym zasięgu LTE forum ma problem z ładowaniem, a na WiFi jest git? :huh:

 

Jeśli chodzi o sieć Plusa to mam tak bardzo często. Sieć jest przeciążona. Ja już nawet rozważam zapłacenie kary i uwolnienie się od tej sieci. W Tmobile nigdy nie miałem takich sytuacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, bikeman1 napisał:

 

Jeśli chodzi o sieć Plusa to mam tak bardzo często. Sieć jest przeciążona. Ja już nawet rozważam zapłacenie kary i uwolnienie się od tej sieci. W Tmobile nigdy nie miałem takich sytuacji

Mi się właśnie niedługo kończy umowa, ale EOT :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 minut temu, conrad napisał:

 

Tu ławeczka ma być odpowiednio przestawiona, władze gdańska znają problem...

A kto za to wszystko płaci? I kto na tym zarabia? 

 

 

 

Btw. Chodnik też przeniosą? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie sie czepiacie...

 

Zauwazcie fakt ze np motyw zywoplotu na (pod?) przystanku to jest genialny pomysl...

Po pierwsze:

Narod nie bedzie stal w miejscu i wygladal smutno, tylko bedzie tuptal, rozsiewajac aure wesolosci i propagujac tezyzne fizyczna.

Po drugie: 

Latem zywoplot sie zazieleni i czesciowo zakryje wszedobylskie pety i papiery, tym samym przyczyniajac sie do poprawy estetyki w przestrzeni miejskiej, jak tez uczyni tuptanie (o ktorym mowa wyzej) milszym.

Po trzecie:

Pozostawiajac krzaczory w ich pierwotnym miejscu, miasto zapewnia nieustajaca stymulacje muzgow urzednikow, bo to ze jeden z drugim wymyslili takie rozwiazanie to jest zrozumiale i oczywiste, ALE teraz trzeba bedzie pokombinowac CO DALEJ z tym fantem?

Mozliwosci jest wiele:

a) wyciac krzaczory

b) przeniesc przystanek

c) zmienic trse linii autobusowaj (co niejako zawiera w sobie punkt b)

 

Tak wiec naprawde zamiast nasmiewac sie i pietnowac proopnowalbym:

tumblr_m82p7m2FWi1qm5fq8.gif

 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

42 minuty temu, conrad napisał:
48 minut temu, Aga napisał:

FFWbqe6XMAI6vfB.jpeg

 

Tu ławeczka ma być odpowiednio przestawiona, władze gdańska znają problem...

 

Niech już lepiej nic nie robią, bo przestawią... jeszcze bliżej krawędzi jezdni. ;)

A ta pierwsza wiata, to ma chyba skłonić gdańszczan i nie gdańszczan (czyli gdańszczanki) do życia w duchu fit...

Edytowane przez RedSasza
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Aga napisał:

Władze Gdańska postanowiły poprawić jakość przystanków i oczekiwania na autobusy. Wydano na to prawie 1.5 mln zł. Pojawiło się 30 nowych wiat :mrgreen:

 

FB_IMG_1638257942358.jpg

 

 

Ta jest świetna, wpisuje się w ten nowoczesny "trąd" slim-fit. Szczupli zmieszczą się pod dachem, a grubi mogą usiąść i moknąć. Za karę?

Nie dziwię się że miasta nigdy nie mają na nic sensownego pieniędzy jak kupują 4 płyty pleksiglasu w antyramie za 50 tys. albo betonową ławkę niepodległości na której nie da się usiąść za 30 :facepalm:.
 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...