Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 4.09.2021 o 12:07, RedSasza napisał:

… podlaskie ogórki dotarły (via Gdańsk) na wschodnią flankę NATO, a konkretnie nad granicę polsko-niepolską w Piaskach. ;)

0CE03F4D-B232-487B-8F0B-D6DD5DF48136.jpeg.2ebf85fb7dfaf092784e8303bdb95a0f.jpeg

PS. @Szürkebarátczy to możliwe, że za kierownikiem szarego XV, które widziałem przed 10:00 w centrum Krynicy Morskiej, siedziałeś Ty?

To nie ja, omijam ten kahlberg szerokim łukiem, od czasu zamówienia i spożycia tam golonki o wadze 1,4 kg :upside-down-face_1f643-small:, jeśli będąc na Mierzei można coś omijać szerokim łukiem :biglol: .

 

No ale żeby tak bezczelnie mnie imitować i panoszyć mi się tam zawracając głowę Kolegom z forum?!

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, Neutrino33 napisał:

Ląduje w śmietniku, bo już nie nadaje się do naprawy ani do niczego innego. Kiedyś dawało się wszystko rozkręcić a dzisiaj wiele podzespołów jest klejonych.

Podobno miało to przynieść korzyść...finansową. Za chwilę wszyscy, nie tylko my jako klienci ostateczni, na tym stracą.

Przyniosło korzyść finansową - producentowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... 5 godzin z Mierzei siódemką do W, choć właściwie 4:45 bo była przerwa na tankowanie. Oj niełatwe to jest i mam deja vu z powodu jazd onegdaj i po tej samej trasie maluchem.

 

Dzisiaj nawigacja (z głupoty chyba włączyłem bo przecież tą drogę znam na pamięć) uparcie chciała mnie wtłoczyć albo w A1 i A2 albo w jakieś trzycyfrowe drogi na Mazowszu i zawsze jej wychodziło ponad 5 godzin jazdy.

 

Postępy w budowie S7 widać, nie spodziewam się jednak żeby cały odcinek między Płońskiem a Napierkami został ukończony wcześniej niż na kolejne letnie wakacje

 

Rekord jaki sam dla siebie ustanowiłem wtedy maluchem było 4:40 minut a prędkość jazdy oscylowała około 80 km/godz. No i maluch palił w trasie przy takiej jeździe 5,7 litrów etyliny na 100 km a Szary Mnich pokazał mi dzisiaj średnie spalanie 7,2 ltr/ 100 km. To dlatego mam... absmak? :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, kriskristoffers napisał:

Melduję, że wróciłem szczęśliwie z bananem na gębie :thumbup:

 

Ostatnia fotka z trasy :)

 

IMG_20210905_181730.thumb.jpg.fa78d0a980db6aef37b7a9e5b2e0b45a.jpg

Yeah :thumbup: i w tym momencie hasło z blachy pasuje elegancko :D swoją drogą też pasuje do innego wątku o różnych tablicach indywidualnych, gdzie swoją drogą @Aga może by zmienić nazwę tego wątku, bo czasem blachy są po prostu inne,a nie głupie :biglol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

56 minut temu, Aga napisał:

IMG_20210905_201858.jpg

 

Czy to Rysiu na basie ;) ?

 

Jak Rysiu prowadzi sekcję, a widzę, że rozbudowana i jeszcze coś sobie tam podśpiewuje to trudno usiedzieć ;) 

 

Choć najmilej wspominam jego występy z nieodżałowanym Joe Zawinulem.

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, subleo napisał:

 

Czy to Rysiu na basie ;) ?

 

Jak Rysiu prowadzi sekcję, a widzę, że rozbudowana i jeszcze coś sobie tam podśpiewuje to trudno usiedzieć ;) 

 

Choć najmilej wspominam jego występy z nieodżałowanym Joe Zawinulem.

Tak ;)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... zainstalowałem na telefonie mObywatela i już wiem, że do XV można wtłoczyć max 515 kg żywej i nieżywej wagi a masa przyczepy bez hamulca za to z ładunkiem nie może przekraczać 650 kg. Acha i jeszcze przypomniałem sobie, że w XV mam nadwozie... kombi :wacko: . Głowę bym dał, że XV to hatchback jeśli nie SUV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...