Skocz do zawartości

Melduję, że......


stach1111

Rekomendowane odpowiedzi

1 minutę temu, rosaskc napisał:

Ja robiłem trochę ponad pół roku temu. Przyłożyłem się bardziej niż gdybym dla siebie robił :biglol: Tylko ściany trochę bardziej różowe mi wyszły ;)

U mnie podobnie :D lepiej niż dla siebie ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jak żona była w ciąży zrobiłem remont całego mieszkania :)

 

@-=nikon=-, taki hint: dołóż sobie jakąś małą niezbyt mocną lampkę, bo ta górna Wam oczy w nocy wypali jak trzeba będzie o 3:00 wstać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

37 minut temu, llkuba napisał:

 

Na kiedy termin ?

W teorii na 2 marca ale wiemy że będzie wcześniej więc dlatego plan był do 20 miało być gotowe.

 

33 minuty temu, skwaro napisał:

Ja jak żona była w ciąży zrobiłem remont całego mieszkania :)

 

@-=nikon=-, taki hint: dołóż sobie jakąś małą niezbyt mocną lampkę, bo ta górna Wam oczy w nocy wypali jak trzeba będzie o 3:00 wstać :)

Lampka kupiona już jest w kształcie "królika" bo cały motyw pokoju jest pod to :D

 

 

17 minut temu, rosaskc napisał:

Polecam taką:

 

IMG_20210119_083401__01__01.jpg.1ad30000abab9f393c4e9935f0361af2.jpg

 

Na baterie, LED, wygodna, stawiasz, gdzie chcesz, obracasz, jak chcesz, podstawka ma taśmę z klejem, z czujnikiem ruchu, bo z dzieckiem na rękach niewygodnie włącza się światło. 

XIAOMI Mi Motion-Activated Night Light 2 

Ta fajna musze też poszukać. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nasze dziecko cały czas śpi w sypialni razem z nami tam ma swoje łóżeczko. Pamiętam jak w pierwszy dzień po porodzie zamontowałem kamerkę w pokoju i mieliśmy aplikacje w smartfonie do podglądu. Innym rozwiązaniem jest elektroniczna niania jest to bardzo ważne gdy dziecko nie potrafi podnieść główki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie no brawo Panowie za planowanie z wyprzedzeniem. Ja tyle szczęścia nie miałem żeby się ze wszystkim w czasie wyrobić bo młody sie pośpieszył o 2 tygodnie. A że mieszkaliśmy w nowym domu od 7 miesięcy i kasa po drodze wyszła to nie mieliśmy drzwi wewnętrznych. Kupiłem je w listopadzie i miały przyjechać przed świętami i mieli je od razu zamontować. No ale mieli opóźnienie i przywieźli je 30 grudnia 2013 roku. A 29 grudnia urodził sie Józek więc drzwi (9 skrzydeł) rozpakowywaliśmy z kolegami na lekkim kacyku po szybkim pępkowym. A że firma stwierdziła, że montażyści mają święta to przyjadą w połowie stycznia a w domu 3 koty i schiza, że któryś w nocy się połozy na dzieciaku i go udusi. No więc jeszcze tego samego dnia wstawiliśmy 4 pary żeby zamknąć sypialnię, pokój dziecka, łazienki. I wyszło b. dobrze - poziomica w oku niemalże ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, llkuba napisał:

Nasze dziecko cały czas śpi w sypialni razem z nami tam ma swoje łóżeczko. Pamiętam jak w pierwszy dzień po porodzie zamontowałem kamerkę w pokoju i mieliśmy aplikacje w smartfonie do podglądu. Innym rozwiązaniem jest elektroniczna niania jest to bardzo ważne gdy dziecko nie potrafi podnieść główki.

U nas na start jest dostawka kupiona mam nadziej że zda egzamin. 

 

3 godziny temu, Aga napisał:

Zamarzły mi dzisiaj rano spryskiwacze, wszystkie cztery... ale przyszła odwilż i już działają :mrgreen:

Brawo odwilż :D 

  • Lajk 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

14 minut temu, Aga napisał:

No to na zdjęciu nie wygląda mi na motocykl, ale może się mylę :mrgreen:

 

Skąd mogę wiedzieć czy mylisz się. Motocykliści różne rzeczy przewożą:

 

209520523_z17964712ONajbardziej-zaladowane-skutery-300x200.jpg.9752b1f519763469d6464b4d5e949ee5.jpg

 

z16035333Q.jpg.f48c3d7aef3a82d180dcc4c32ae16bf9.jpg

 

56015056_z17964735ONajbardziej-zaladowane-skutery.jpg.d904e5ace54cf96f47c677b6725717ae.jpg

 

Nie zbadane są umysły pasjonatów marki BMW. Być może któryś motocyklista przemieszczając się jednośladem marki BWM i przy okazji wiezie tylną klapę do swojej perełki :mrgreen:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pomarańcze są super, nietanio to wychodzi ale uważam, że warto. Skórka oczywiście będzie też wykorzystana, albedo odchodzi bardzo łatwo. Gdyby ktoś był zainteresowany podam namiar. Jutro mają przyjść cytryny i klementynki :)

 

IMG_20210119_211241.jpg

IMG_20210119_213209.jpg

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Aga napisał:

Pomarańcze są super, nietanio to wychodzi ale uważam, że warto. Skórka oczywiście będzie też wykorzystana, albedo odchodzi bardzo łatwo. Gdyby ktoś był zainteresowany podam namiar. Jutro mają przyjść cytryny i klementynki :)

 

IMG_20210119_211241.jpg

IMG_20210119_213209.jpg

.... a w Biedronce jest sok pomarańczowy 100%  i w dodatku wyciskany bezpośrednio z pomarańczy w ciągu 24 h od zerwania :yahoo:

... nie dość, że przepłaciłaś, to się jeszcze biedna nawyciskasz ;) 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

.... w nawiązaniu do pokoju dla dziecka - polecam projektor gwiazd, jest tego trochę, ja miałem taki: 

 

pobrane.jpg

Może nie projektor, ale kupiliśmy jakiś jakiś czas temu gwiazdki fluorescencyjne samoprzylepne do sufitu i też jest fajny efekt :)

  • Super! 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

.... a w Biedronce jest sok pomarańczowy 100%  i w dodatku wyciskany bezpośrednio z pomarańczy w ciągu 24 h od zerwania :yahoo:

... nie dość, że przepłaciłaś, to się jeszcze biedna nawyciskasz ;) 

Dobra, podaję się :lol: 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Blixten napisał:

.... a w Biedronce jest sok pomarańczowy 100%  i w dodatku wyciskany bezpośrednio z pomarańczy w ciągu 24 h od zerwania :yahoo:

... nie dość, że przepłaciłaś, to się jeszcze biedna nawyciskasz ;) 

Dobra, podaję się :lol: 

  • Haha 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...